مجله برق و فناوری بهروز

  درباره زبری سنج چه می دانید؟

میزان زبری یا‎ roughness ‎میزانی برای تعیین بافت سطح است و با تعیین میزان تغییرات عمودی بر سطح نسبت به سطح ‏صاف واقعی تعیین می شود‎

۱۴۰۱/۱۰/۲۴  : تاريخ

  آيا ميدانيد فناوری سنجش فاصله ليزری كجا كاربرد دارد؟

زمان صرف شده برای یک پالس نور برای طی کردن فاصله رفت و برگشت تا هدف، با دانستن سرعت نور و اندازه گیری دقیق زمان طی شده، فاصله محاسبه می شود.

۱۴۰۱/۱۰/۲۳  : تاريخ

  معرفی محصولات مارمونیکس

برند مارمونیکس از سال 2012 تحت لیسانس کانادا ثبت و شروع به تولید محصولات خود کرد. MARMONIX با چندین سال تجربه و پرسنل متخصص در سراسر جهان در بخش های برق، ساخت و ساز، تولید، کارخانه ، فرآیند و اتوماسیون، محیط زیست، الکترونیک، و تعمیرات در سراسر جهان حضور پررنگی دارد.

۱۴۰۱/۱۰/۷  : تاريخ

  نحوه استفاده از کلمپ متر

در این مقاله توضیح مفصلی در مورد نحوه استفاده از کلمپ متر و همچنین اقدامات احتیاطی مربوطه ارائه می دهد.

۱۴۰۱/۹/۲۶  : تاريخ

  مقایسه تستو 175 و تستو 174 دو غول ترموگراف بازار

در این مقاله که توسط شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارائه شده است به مقایسه تستو سری 174 و 175 پرداخته شده است. ترموگراف سری 174 و 175 از جمله بهترین و پر فروش ترین ترموگراف و دیتالاگر های دما و رطوبت بازار هستند.

۱۴۰۱/۹/۲۱  : تاريخ

  10 تا از بهترین مولتی متر های بازار

مولتی مترها توسط متخصصان در آزمایشگاه ها و کارگاه ها و همچنین برای نظارت بر خواص الکتریکی سیم کشی و ابزار، مدارها، منابع برق و موارد دیگر استفاده می شود.

۱۴۰۱/۹/۱۷  : تاريخ

  کار با اسیلوسکوپ را یاد بگیرید

در دستگاه‌های اسیلوسکوپ آزمایشگاهی، به طور معمول و هماهنگ یک میزان ولتاژ پایدار به صورت داخلی تولید می‌شود که این ولتاژ پایدار دارای دامنه‌ی مشخصی نیز است. این میزان ولتاژ که برای کالیبره سازی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، به طور معمول یک موج مربعی است.

۱۳۹۸/۲/۱۰  : تاريخ

  اسیلوسکوپ چیست؟

اسیلوسکوپ یک ابزار آزمایشگاهی است که معمولا برای نشان دادن و تحلیل شکل موج سیگنال های الکترونیکی استفاده می شود. در واقع، اسیلوسکوپ یک نمودار از ولتاژ سیگنال لحظه ای را به عنوان تابع زمان ترسیم می کند

۱۳۹۸/۲/۱۰  : تاريخ

  اصول و نحوه کار و آموزش کار با هات وایر چیست؟

واحدهای اندازه گیری حجم هوا فوت مکعب بر دقیقه (CFM) و متر مکعب بر دقیقه (CMM ) هستند. این ها واحدهای اندازه گیری مقدار هوای متحرک در حال عبور از مجرای هوا هستند که بوسیله هات وایر نیز قابل اندازه گیری هستند.

۱۳۹۸/۱/۲۹  : تاريخ

  نویز دوزیمتر چیست؟

صوت شکلی از انرژی است که توسط سازوکار شنوایی قابل تشخیص است و به بیان ساده صوت هر چیزی است که شنیده شود. محدوده فرکانس قابل درک برای انسان بین 16 – 20000 هرتز است. امواج خارج از این محدوده فرکانسی را مادون صوت و ماوراء صوت می نامند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۳  : تاريخ

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی