توالی سنج فاز چیست؟، RST متر چیست؟، توالی سنج فاز چگونه کار می کند؟، نحوه کار توالی سنج فاز چیست؟، کاربرد توالی سنج فاز چیست؟ برای پاسخ به تمامی این سوالات که اغلب در بحث شبکه های الکتریکی سه فاز مطرح می شوند، با ما همراه باشید.
توالی سنج فاز یا همان RST متر برای تشخیص جهت فاز و همچنین جهت گردش موتور استفاده می شود. معمولا RST متر ها توالی صحیح فاز را با یک صدای بوق و یا یک چراغ نشان می دهند. توالی سنج های فاز عموما با کاربری آسان توانایی آشکار سازی فاز را با دقت بالا در مدارات سه فاز دارا می باشند و در محیط های صنعتی به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند. برای انجام تست شناسایی سه فاز کافیست 3 پراب دستگاه را بر روی هر یک از فازها قرار داده و جهت چرخش فاز ها را بر روی نمایشگر دستگاه مشاهده نمود. در نوع دیگری از توالی سنج های القایی با استفاده از تکنولوژی جدید قابلیت تست ایمنی را بدون تماس مستقیم بین پراب و سیم فراهم می کنند و چرخش فاز را با استفاده از نور چرخشی LED ها و زنگ منطقی نشان می دهند. 
ستگاه های سه فاز مانند پمپ ها، کمپرسورها و … بایستی فازهایشان به ترتیب درستی وصل شود تا از خرابی آنها جلوگیری شود. این دستگاه ها معمولازمانی که به اشتباه متصل شوند جریان کمتری را از مدار می کشند. به همین دلیل برای تشخیص جهت فاز و همچنین گردش آن، می توان از دستگاه توالی سنج فاز استفاده کرد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA POPULAR/TAIWAN
توالی فاز لوترون مدل Lutron RT-616

توالی فاز لوترون مدل Lutron RT-616

قیمت : ۶۶۰,۰۰۰   تومان
توالی سنج فاز سم مدل CEM DT-901

توالی سنج فاز سم مدل CEM DT-901

قیمت : ۴۵۶,۰۰۰   تومان 570,000 تومان
توالی سنج فاز مارمونیکس مدل MARMONIX MRT-100

توالی سنج فاز مارمونیکس مدل MARMONIX MRT-100

قیمت : ۲,۲۰۰,۰۰۰   تومان 2,245,000 تومان
توالی سنج فاز کیوریتسو مدل KYORITSU KEW8035

توالی سنج فاز کیوریتسو مدل KYORITSU KEW8035

قیمت : ۳,۶۵۵,۰۰۰   تومان 3,730,000 تومان
توالی سنج فاز مستک MASTECH MS5900

توالی سنج فاز مستک MASTECH MS5900

قیمت : ۴۳۰,۰۰۰   تومان 450,000 تومان
توالی سنج فاز یونیتی مدل UNI-T UT261A

توالی سنج فاز یونیتی مدل UNI-T UT261A

قیمت : ۵۵۲,۰۰۰   تومان 690,000 تومان
توالی سنج فاز یونیتی مدل UNI-T UT262A

توالی سنج فاز یونیتی مدل UNI-T UT262A

قیمت : ۱,۳۳۶,۰۰۰   تومان 1,670,000 تومان
 توالی سنج فاز کیوریتسو مدل KYORITSU 8031

توالی سنج فاز کیوریتسو مدل KYORITSU 8031

قیمت : ۹۲۰,۰۰۰   تومان 940,000 تومان
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.