فلوسوئیچ 

فلوسوئیچ، مانند تمام کلیدها، وسیله ای است که برای ایجاد و قطع جریان الکتریکی در مدار طراحی شده است. در یک سیستم صنعتی، یک سوئیچ جریان برای نظارت و فرآیند کنترل سرعت فلو و سیال مانند بخار، مایعات و گازها ضروری است. سوئیچ های جریان به تثبیت استاندارد های ایمنی و حفاظت کمک میکند. و همچنین کنترل و برنامه ریزی فرآیند های کنترل جریان با راه اندازی در ماشینهای مختلف در یک سیستم  نیز کمک میکنند. همانطور که گفته شد، سوئیچ های جریان برای نظارت و کنترل نرخ جریان سیال در یک سیستم فرآیند صنعتی استفاده می شوند. سیستمهای صنعتی خودکار که سیال را پردازش میکنند، برای اطمینان از نرخ جریان ایمن و بهینه، به شدت به سوئیچهای جریان متکی هستند.
سوئیچ های جریان به سطوح نرخ جریان از پیش تنظیم شده پاسخ می دهند. و با رسیدن به آن سطوح، دو عملکرد را انجام می دهند. یعنی بستن کنتاکت ها و روشن کردن یک قطعه خاص از تجهیزات، یا باز کردن کنتاکت های آن و خاموش کردن یک قطعه خاص از تجهیزات. در هر جایی که جریان در یک سیستم نیاز به نظارت و/یا کنترل داشته باشد، یک سوئیچ جریان پیدا خواهید کرد. کاربردهای صنعتی زیادی وجود دارد که کنترل جریان در آنها مهم است. برخی از صنایع از جمله نفت و گاز، داروسازی و تصفیه آب. در مقیاس خانگی تر، سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های گرمایش مرکزی و پمپ های استخر شامل سوئیچ های جریان در سیستم خود می شوند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی