فازمتر ، اپرومتر فشار متوسط و قوی

فازمتر دیجیتال چیست ؟ اجزای فازمتر شامل چه قطعاتی است ؟ کاربرد فازمتر چیست ؟ فازمتر چیست ؟ انواع فازمتر چیست ؟ اپرومتر چیست ؟ قیمت فازمتر اپرومتر چقدر است ؟ طرز کار فازمتر فشار قوی چیست ؟ قیمت فازمتر فشار قوی چند است ؟ ولت متر فشار قوی چیست ؟ 
هدف سایت تجهیزات الکترونیکی و ابزار دقیق بهروز معرفی محصولات و دستگاه های الکترونیک میباشد. که از جمله آنها میتوان به فازمتر ، اپرومتر فشار متوسط و قوی اشاره کرد. 
فازمتر ، اپرومتر فشار متوسط و قوی برای تست برقدار بودن خطوط انتقال و پست های توزیع و تجهیزات فشار قوی و فشار متوسط استفاده می شود. به عبارت دیگر ولتاژ دتکتور فشار متوسط و فشار قوی که به نام‌ های فازمتر و اپرومتر نیز مرسوم است، ابزاری است جهت تست ولتاژ که در شبکه برق مورد استفاده قرار می‌گیرد و بدین ترتیب عمل می کند که با نزدیک کردن آن به شبکه برق دار، وجود ولتاژ را به شکل سیگنال نوری و صوتی در سطح ولتاژ فشار متوسط (۶ تا ۳۳ کیلو ولت) و فشار قوی (۶۶ تا ۲۳۰ کیلو ولت) مشخص می‌نماید. این دستگاه با نام های مختلف از جمله: دستگاه فازمتر القایی فشار قوی، فازمتر خطوط انتقال، فازمتر فشار متوسط، دستگاه  فازمتر 20 کیلو ولت، فازیاب یا فاز دتکتور فشار قوی، فازمتر 60 کیلو ولت فشار متوسط و قوی، ولتاژ دتکتور فشار قوی، ولتاژ دتکتور فشار متوسط، فازمتر پست فشار متوسط و ... شناخته می شود.

اجزای یک فازمتر شامل موارد زیر می‌شود:

  • نمایشگر دیجیتال: برای نمایش مقادیر فاز و وضعیت فازها.
  • ورودی‌ها: برای اتصال به سیگنال‌های الکتریکی مورد بررسی.
  • مدار پردازش: برای تجزیه و تحلیل سیگنال‌های ورودی و تعیین وضعیت فاز.

کاربردهای اصلی فازمتر عبارتند از:

  • بررسی و اندازه‌گیری وضعیت فازها در سیستم‌های توزیع برق.
  • کنترل و مانیتورینگ سیستم‌های الکتریکی صنعتی.
  • بررسی تداخل‌ها و اختلالات در سیستم‌های برقی.
شرکت بهروز وارد کننده و توزیع کننده انواع فازمتر در ایران است که بهترین قیمت ها را در بازار ارائه می دهد. از محصولات پرفروش این دسته بندی می توان به مارمونیکس مدل MVD-335، هاسه گاوا HASEGAWA HST-30، مارمونیکس مدل MVD-335 PRO اشاره کرد. برای خرید فاز متر دیجیتال و کسب اطلاعات دقیق قیمت، توصیه می کنیم با کارشناسان ما در شرکت تماس بگیرید.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
فاز متر فشار قوی مارمونیکس مدل MVD-335

فاز متر فشار قوی مارمونیکس مدل MVD-335

قیمت : ۶۰,۷۰۰,۰۰۰   تومان 61,000,000 تومان
021-33940961-2 
فازمتر فشار قوی وایرلس مارمونیکس مدل MVD-335 PRO

فازمتر فشار قوی وایرلس مارمونیکس مدل MVD-335 PRO

قیمت : ۸۷,۶۰۰,۰۰۰   تومان 88,500,000 تومان
021-33940961-2 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018