فازمتر ، اپرومتر فشار متوسط و قوی

فازمتر دیجیتال چیست ؟ اجزای فازمتر شامل چه قطعاتی است ؟ کاربرد فازمتر چیست ؟ فازمتر چیست ؟ انواع فازمتر چیست ؟ اپرومتر چیست ؟ قیمت فازمتر اپرومتر چقدر است ؟ طرز کار فازمتر فشار قوی چیست ؟ قیمت فازمتر فشار قوی چند است ؟ ولت متر فشار قوی چیست ؟ 
هدف سایت تجهیزات الکترونیکی و ابزار دقیق بهروز معرفی محصولات و دستگاه های الکترونیک میباشد. که از جمله آنها میتوان به فازمتر ، اپرومتر فشار متوسط و قوی اشاره کرد. 
فازمتر ، اپرومتر فشار متوسط و قوی برای تست برقدار بودن خطوط انتقال و پست های توزیع و تجهیزات فشار قوی و فشار متوسط استفاده می شود. به عبارت دیگر ولتاژ دتکتور فشار متوسط و فشار قوی که به نام‌ های فازمتر و اپرومتر نیز مرسوم است، ابزاری است جهت تست ولتاژ که در شبکه برق مورد استفاده قرار می‌گیرد و بدین ترتیب عمل می کند که با نزدیک کردن آن به شبکه برق دار، وجود ولتاژ را به شکل سیگنال نوری و صوتی در سطح ولتاژ فشار متوسط (۶ تا ۳۳ کیلو ولت) و فشار قوی (۶۶ تا ۲۳۰ کیلو ولت) مشخص می‌نماید. این دستگاه با نام های مختلف از جمله: دستگاه فازمتر القایی فشار قوی، فازمتر خطوط انتقال، فازمتر فشار متوسط، دستگاه  فازمتر 20 کیلو ولت، فازیاب یا فاز دتکتور فشار قوی، فازمتر 60 کیلو ولت فشار متوسط و قوی، ولتاژ دتکتور فشار قوی، ولتاژ دتکتور فشار متوسط، فازمتر پست فشار متوسط و ... شناخته می شود.

اجزای یک فازمتر شامل موارد زیر می‌شود:

  • نمایشگر دیجیتال: برای نمایش مقادیر فاز و وضعیت فازها.
  • ورودی‌ها: برای اتصال به سیگنال‌های الکتریکی مورد بررسی.
  • مدار پردازش: برای تجزیه و تحلیل سیگنال‌های ورودی و تعیین وضعیت فاز.

کاربردهای اصلی فازمتر عبارتند از:

  • بررسی و اندازه‌گیری وضعیت فازها در سیستم‌های توزیع برق.
  • کنترل و مانیتورینگ سیستم‌های الکتریکی صنعتی.
  • بررسی تداخل‌ها و اختلالات در سیستم‌های برقی.
شرکت بهروز وارد کننده و توزیع کننده انواع فازمتر در ایران است که بهترین قیمت ها را در بازار ارائه می دهد. از محصولات پرفروش این دسته بندی می توان به مارمونیکس مدل MVD-335، هاسه گاوا HASEGAWA HST-30، مارمونیکس مدل MVD-335 PRO اشاره کرد. برای خرید فاز متر دیجیتال و کسب اطلاعات دقیق قیمت، توصیه می کنیم با کارشناسان ما در شرکت تماس بگیرید.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
فاز متر فشار قوی مارمونیکس مدل MVD-335

فاز متر فشار قوی مارمونیکس مدل MVD-335

قیمت : ۵۰,۶۰۰,۰۰۰   تومان 55,000,000 تومان
021-33940961-2 
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز می باشد. Copyrights. © 2018 by BTMCO
MySupپشتیبانی