میگر ، تستر عایق کابل 12kvکیلو ولت

بعضی مواقع مدت زمان اعمال میدان هر چه بیشتر می شود. دو قطبی ها بیشتر مقاومت می کنند. روغن عایق و کاغذهای عایقی در ترانسفورماتور وقتی به هم آغشته می شوند، عایق بسیار قوی بوجود می آورند. در ساخت ترانسفورماتور. از سیم پیچ و هسته استفاده می کنند که قسمت اصلی ترانسفورماتور بوده و این بخش از ترانسفورماتور که اکتیو پارت نامیده می شود تحت ولتاژ فشار قوی قرار می گیرد، به منظور عایق کاری و ایجاد فاصله بین سیم پیچ ها، سیم پیچ و هسته و مجموعه اکتیو پارت با بدنه ترانس از عایق های کاغذی و روغن عایق استفاده می شود. بنابراین به منظور اطمینان از وضعیت عایقی، مبادرت به انجام آزمایش میگر تست می نمایند اصولاًَ این آزمایش به منظور سنجش میزان عایقی یا تست عایقی بر جسم مگا اهم فی مابین بوبین های LV-HV و بوئین LV+HV به بدنه و سیم پیچ ها به هسته که بر اساس فرم های خاص تکمیل می گردد به منظور اطمینان از مقادیر اندازه گیری شده معمولاً زمان را در انجام تست دخالت می دهند، چنانچه قبلاً اشاره گردید هر چه مدت زمان اعمال میدان الکتریکی بیشتر باشد دو قطبی ها این فرصت را بدست می آورند تا وضعیت خود را نشان دهند بنابراین براساس استاندارد  توسط دستگاه تست به مدت ۱۵ ثانیه میدان اعمال گردیده ونتیجه آزمایش تست میگر یاداشت می گردد و پس از گذشت یک دقیقه مجدداٌ  نتیجه آزمایش یادداشت  می گردد. از تقسیم مقدار قرائت شده در مدت یک دقیقه به مقدار قرائت شده در مدت زمان ۱۵ ثانیه ضریب اندیکس PI  را بدست می آورند در این حالت این عدد باید بزرگتریا مساوی عدد ۴ باشد البته این آزمایش به صورت یک دقیقه و ده دقیقه نیز انجام می شود در این حالت مقدار PI که از تقسم نتیجه میگر زدن  ده دقیقه به یک دقیقه بدست می آید. که برند مارمونیکس یکی از بهترین میگرها سطح جهان را با استاندارهای روز دنیا تولید کرده و توسط شرکت تجهیزات اندازه گیری بهروز تنها نماینده رسمی این برند در ایران به همراه دو سال ضمانت نامه کتبی ارائه نموده است.

مشخصات تستر عایق کابل 12 کیلوولت (kV):

  • ولتاژ بالا: میگر تستر عایق کابل قادر به تولید و اعمال ولتاژ تا 12 کیلوولت می‌باشد. این ولتاژ برای تست کابل‌ها و تجهیزات با ولتاژ بالا حیاتی است.
  • دقت بالا: این تستر دارای دقت بالایی در اندازه‌گیری مقاومت عایقی و پایداری کابل‌ها است که تشخیص مشکلات و آسیب‌های پنهان در کابل‌ها را تسهیل می‌کند.
  • مانیتورینگ پایداری: میگر تستر عایق کابل می‌تواند پایداری عایق کابل‌ها را در طول زمان مانیتور کند و از تغییرات آن هشدار دهد.
  • قابلیت اتصال به کامپیوتر: بسیاری از مدل‌های این تسترها دارای قابلیت اتصال به کامپیوتر برای ثبت دقیق داده‌های تست می‌باشند.

کاربردهای تستر عایق کابل 12 کیلوولت (kV):

  • صنعت برق و انرژی: این تستر در صنعت برق و انرژی به عنوان یک ابزار اساسی برای تست و نگهداری کابل‌ها، ترانسفورماتورها و تجهیزات الکتریکی با ولتاژ بالا استفاده می‌شود.
  • ساخت و تولید کابل: در صنایع تولید کابل و سیم‌های برقی، میگر تستر عایق کابل برای کنترل کیفیت و تست محصولات استفاده می‌شود.
  • تعمیر و نگهداری: تعمیرکاران و تکنسین‌های الکتریکی از این تستر برای تشخیص و رفع مشکلات عایقی در سیستم‌های برقی استفاده می‌کنند.
  • صنایع پتروشیمی و نفت: در صنایع پتروشیمی و نفت، میگر تستر عایق کابل برای تست تجهیزات و کابل‌هایی که در محیط‌های خطرناک به کار می‌روند، بسیار حیاتی است.
  • تولید انرژی و نیروگاه‌ها: در نیروگاه‌ها و تولید انرژی، این تجهیزات برای تست ترانسفورماتورها و تجهیزات با ولتاژ بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
تستر مقاومت عایقی مدل UT516B برند یونیتی

تستر مقاومت عایقی مدل UT516B برند یونیتی

قیمت : ۱۳۴,۷۵۰,۰۰۰   تومان 139,600,000 تومان
021-33940961-2 
تستر مقاومت عایق میگر DELTA4000

تستر مقاومت عایق میگر DELTA4000

تماس بگیرید
021-33940961-2 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018