تستر EC خاک

تستر EC خاک یا اندازه گيری هدايت الكتريكی(Electrical Conductivity) به طور غير مستقیم ميزان املاح محلول خاك را مشخص می كند و به روش های صحرايی و آزمايشگاهی تعيين می شود و واحد آن dS/m  يا mmoh/cm است. قابليت هدايت الكتريكی محلول خاك، متناسب با غلظت يون ها در محلول خاك می باشد به نحوی كه هرچه غلظت يون ها در يك محلول خاك بيشتر باشد EC آن نيز بيشتر خواهد بود. برای اندازه گیری ec مناسب خاک و همچنین ec مناسب آب کشاورزی، نوع مرغوبی از هدایت سنج خاک با برند HANNA وجود دارد که شرکت تجهیزات اندازه گیری بهروز نمایندگی فروش آن را بر عهده دارد و می توانید همین حالا اطلاعات تکمیلی را از طریق تماس با شماره ی 05131774 دریافت نمایید.
اندازه گيری قابليت هدايت الكتريكی بر اين اساس است كه مقاومت الكتريكی بين دو الكترود موازی كه در داخل عصاره فرو می نماييم اندازه می گيريم، در چنين سيستمی محلول ما بين الكترود در حكم يك هادی الكتريكی عمل نموده و قوانين فيزيكی مربوطه در مورد آن قابل اجراست. مقدار املاح محلول در خاك را معمولاً توسط اندازه گيری قابليت هدايت الكتريكی عصاره از آن خاك تعيين می نمايند. اساس كار اين است كه آب خالص، يك هادی الكتريكی بسيار ضعيف می باشد، در صورتی كه آب حاوی املاح تجزيه شده ( املاحی كه به طور عادی در خاك وجود دارند ) جريان را متناسب با مقدار نمك موجود در خاك هدايت می نمايد.
EC را هدایت الکتریکی یا میزان شوری آب نیز می نامند. EC به میزان املاح موجود در آب بستگی دارد، که هرچقدر این املاح بیشتر باشد، EC یا شوری افزایش می یابد.
تستر EC مستقیم خاک HI98331 Soil Test™ یک دستگاه تست EC مستقیم خاک که بسیار مقاوم، ضد آب و درعین حال اندازه ی آن جیبی است و به آسانی قابل حمل است که این ویژگی کار را برای کشاورزان و محققین عزیزی که می خواهند علت شوری خاک زعفران را بفهمند بسیار آسان نموده است. دیگر ویژگی این تستر، بالا بودن دقت اندازه گیری و سرعت آن و داشتن روکش استیل ضد زنگ است که قابلیت اندازه گیری مستقیم EC در خاک را فراهم می آورد و شما می توانید این دستگاه مناسب جهت اندازه گیری ای سی خاک، یا ای سی مناسب آب کشاورزی یا ec مناسب آب آبیاری را از شرکت بین المللی بهروز به عنوان شرکت پیشرو در تهیه و تامین تجهیزات اندازه گیری در ایران خریداری نمایید.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی