ارت سنج آنالوگ

مقاومت چاه ارت چقدر باید باشد؟ و چگونه باید ارت چاه را بوسیله ارت سنج آنالوگ و ارت تستر عقربه ای اندازه گیری کرد؟ برای پاسخ به این سوالات باید استاندارد مقاومت چاه ارت را برای سیستم خود بدانیم. به طور کلی برای سیستم ارت اکثر کارخانه، ارت موسسات مالی، ارت اتاق سرور، ارت منازل باید مقاومت چاه ارت زیر ۵ اهم باشد و بوسیله ارت سنج آنالوگ یا عقربه ای امکان اندازه گیری وجود دارد همچنین برای سیستم ارتینگ که تجهیزات حساس دارد مثل شرکت مخابرات که دکل های مخابراتی را بکار می گیرد این رنج اهم باید در حدود ۲ اهم باشد که اجرای ارتینگ و نصب چاه ارت برای این دکل ها با توجه به انواع چاه ارت و محاسبه چاه ارت باید با هزینه های متفاوت  خواهد بود در برخی سایت های اکثرا خارجی می توانید فیلم اجرای چاه ارت را مشاهده کنید ولی شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز هم فروش ارت سنج آنالوگ و ارت تستر  بعلاوه آموزش و نحوه استفاده از ارت سنج آنالوگ و ارت تستر و همینطور اجرای چاه ارت استاندارد را بصورت رایگان  در اختیار شما قرار می دهد همچنین این شرکت بهترین و ارزانترین قیمت ارت سنج آنالوگ و ارت تستر را در اختیار دارد. لازم به ذکر است که در مناطق خشک عمق چاه و مواد مورد استفاده در چاه ارت متفاوت می باشد. تست چاه ارت باید حداقل به صورت سالیانه انجام شود. با توجه به انواع چاه ارت ما در این مقاله درباره چاه ارت روش عمقی را به صورت مختصر توضیح می دهیم.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018