ترانسمیتر دما هدمونت

ترانسمیترهای دما در تولید صنعتی به عنوان وسیله ای برای کنترل فرآیند استفاده می شوند زیرا می توانند بازخوردی را در مورد دما در طی مراحل مختلف فرآیند تولید ارائه دهند. برای انجام این کار، یک فرستنده دما سیگنال تولید شده توسط یک سنسور دما، مانند ترموکوپل را دریافت می کند و سپس از سیگنال برای محاسبه سطوح گرما استفاده می کند. سپس داده های مربوط به دما به نوع دیگری از سیگنال تبدیل شده و به دستگاه گیرنده مربوطه ارسال می شود.انواع مختلفی از فرستنده های دما و همچنین انواع مختلفی از تنظیمات نصب وجود دارد. سه نوع کلی از تنظیمات نصب عبارتند از: نصب ریلی، نصب فیلد و هدمونت. برخی از انواع فرستنده ها بر اساس روش نصب نامگذاری می شوند، به این معنی که بین نوع و روش نصب همپوشانی وجود دارد. ترانسمیتر هدمونت یک فرستنده دمای جهانی است و مزایای زیادی نسبت به یک فرستنده دمای معمولی دارد.
فرستنده هدمونت دارای یک پروتکل ارتباطی  HART است و پارامترهای فرستنده مانند محدوده دما، نوع سنسور دما و سایر پارامترها را می توان از راه دور برنامه ریزی کرد. در ترانسمیترهای هد مانت فرستنده را در سر اتصال یا محفظه بیرونی قرار می دهند. به دلیل این طراحی، نصب آنها آسان است و به سیم کشی کمتری نیاز دارند، زیرا سنسور به سادگی تبدیل به یک فرستنده می شود.

مشخصات عملکردی ترانسمیتر دمای هدمونت به شرح زیر است:

  •  ورودی  Pt-100 و انواع ترموکوپل  J/K/T/E/R/S/B/N را می پذیرد.
  •  کاربر می تواند فرستنده را با نرم افزار  PC پیکربندی کند
  •  تنظیم با پروتکل  HART برای سیگنال های ورودی مختلف.
  •  دارای عایق گالوانیزه است و از این رو نسبت به نویز مقاومتر است و مشکل اتصال زمین حلقه برطرف می شود.
  •  دارای حافظه غیر فرار  با ثبت اطلاعات است
  •  دارای سنسور دمای داخلی برای جبران دمای فعال

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018