ترانسمیتر دما هدمونت

ترانسمیترهای دما در تولید صنعتی به عنوان وسیله ای برای کنترل فرآیند استفاده می شوند زیرا می توانند بازخوردی را در مورد دما در طی مراحل مختلف فرآیند تولید ارائه دهند. برای انجام این کار، یک فرستنده دما سیگنال تولید شده توسط یک سنسور دما، مانند ترموکوپل را دریافت می کند و سپس از سیگنال برای محاسبه سطوح گرما استفاده می کند. سپس داده های مربوط به دما به نوع دیگری از سیگنال تبدیل شده و به دستگاه گیرنده مربوطه ارسال می شود.انواع مختلفی از فرستنده های دما و همچنین انواع مختلفی از تنظیمات نصب وجود دارد. سه نوع کلی از تنظیمات نصب عبارتند از: نصب ریلی، نصب فیلد و هدمونت. برخی از انواع فرستنده ها بر اساس روش نصب نامگذاری می شوند، به این معنی که بین نوع و روش نصب همپوشانی وجود دارد. ترانسمیتر هدمونت یک فرستنده دمای جهانی است و مزایای زیادی نسبت به یک فرستنده دمای معمولی دارد.
فرستنده هدمونت دارای یک پروتکل ارتباطی  HART است و پارامترهای فرستنده مانند محدوده دما، نوع سنسور دما و سایر پارامترها را می توان از راه دور برنامه ریزی کرد. در ترانسمیترهای هد مانت فرستنده را در سر اتصال یا محفظه بیرونی قرار می دهند. به دلیل این طراحی، نصب آنها آسان است و به سیم کشی کمتری نیاز دارند، زیرا سنسور به سادگی تبدیل به یک فرستنده می شود.

مشخصات عملکردی ترانسمیتر دمای هدمونت به شرح زیر است:

  •  ورودی  Pt-100 و انواع ترموکوپل  J/K/T/E/R/S/B/N را می پذیرد.
  •  کاربر می تواند فرستنده را با نرم افزار  PC پیکربندی کند
  •  تنظیم با پروتکل  HART برای سیگنال های ورودی مختلف.
  •  دارای عایق گالوانیزه است و از این رو نسبت به نویز مقاومتر است و مشکل اتصال زمین حلقه برطرف می شود.
  •  دارای حافظه غیر فرار  با ثبت اطلاعات است
  •  دارای سنسور دمای داخلی برای جبران دمای فعال

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی