ترانسمیتر دمای فیلد

ترانسمیتر دمای فیلد مونت نوعی از ترانسمیتر می باشند که فرستنده آن در داخل یک محفظه فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم قرار داده شده است. و در مدل های جدیدتر این محفظه علاوه بر ارسال سیگنال، قابلیت نمایش دما را نیز دارا می باشد. این محفظه به این دلیل قرار داده شده تا از سنسورها وفرستنده در مقابل خطرات محیطی و گازها و سیالات خورنده محافظت به عمل آید. فرستنده دمای  Field Mountسیگنال مقاومت حرارتی یا ترموکوپل در محل را از طریق جداسازی و تقویت پردازش می کند، آن را به سیگنال  DCخطی با دما تبدیل می کند و به سیستم کنترل خروجی می دهد. قابلیت اطمینان، دقت و پایداری طولانی مدت در فرآیندهای حیاتی در تمامی صنایع را فراهم میکند. فرستنده قابل تنظیم نه تنها سیگنال های تبدیل شده را از حسگرها و ترموکوپل هایRTD بلکه سیگنال های مقاومت و ولتاژ را با استفاده از ارتباط  HART انتقال می دهد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018