ترانسمیتر سطح | LEVEL

ترانسمیترهای سطح که به آنها سطح سنج نیز گفته می شود. ابزاری هستند که اندازه گیری سطح را به دو صورت تماسی و غیر تماسی ارائه می دهند. ترانسمیتر سطح شامل سنسور و فرستنده الکتریکی می باشد. برای اندازه گیری سطح به دو حالت پیوسته و تشخیص سطح نقطه ای در مایعات و جامدات حجیم مورد استفاده قرار می گیرند. ترانسمیترهای سطح پیوسته اندازه گیری سطح را در محدوده سیستم به جای یک نقطه واحد ارائه می دهند. و سیگنال خروجی را تولید می کنند که به طور مستقیم با سطح در مخزن یا سیلو ارتباط دارد. سیگنال خروجی تولید شده را می توان برای نمایش عمق یا فعال کردن عملکردهای کنترل استفاده کرد.

کاربرد ترانسمیتر سطح 

ترانسمیتر های سطح نقطه ای در یک سطح خاصی که از قبل طراحی شده است نصب می شوند. و در صورتی که سطح سیال به آن نقطه برسد فرمان قطع یا وصل را برای کنترلر صادر می کنند. ترانسمیتر ها اغلب برای سطح مایعات، خمیرها، جامدات حجیم یا گازهای مایع اغلب در مخازن، سیلوها یا ظروف متحرک اندازه گیری استفاده می شوند. ترانسمیتر های سطح دارای انواع: مغناطیسی، راداری ، اولتراسونیک، DPو هیدرواستاتیک هستند. ترانسمیتر فشار دیفرانسیل با مویرگ و دیافراگم انتخاب اقتصادی تری است. و ترانسمیتر سطح مغناطیسی اغلب برای اندازه گیری سطح روغن (دیزل، سوخت) استفاده می شود.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی