ترانسمیتر سطح شناوری

ترانسمیتر سطح شناور، حسگرهای سطح پیوسته هستند که دارای یک شناور مغناطیسی می باشند که با تغییر سطح سیال بالا و پایین میرود. حرکت شناور مغناطیسی بر اساس اصل فاراد یک نیرو محرکه بر روی میله یا ساقه ای که به سنسور ترانسمیتر وصل می باشد ایجاد می کند وباعث باز یا بسته شدن سوئیچ می شود. انواع مختلف سوئیچ های شناور برای کاربردهای تجاری و صنعتی شامل آب، روغن، مواد شیمیایی و سایر مواد مایع استفاده می شود. گزینه های نصب عمودی و نصب جانبی وجود دارد، جنس ساقه ترانسمیتر ساخته شده از پلاستیک سخت یا فلز غیر مغناطیسی مانند فولاد ضد زنگ می باشد.

کاربرد ترانسمیترهای سطح شناوری

ترانسمیترهای سطح شناور معمولاً در کاربردهای صنعتی استفاده می شوند که دارای سطوح متوسط در حال تغییر هستند. آنها برای سیال های تمیز که در آن هیچ خطری برای جلوگیری از حرکت شناور در طول پروب وجود ندارد، مناسب هستند. از معایب این نوع ترانسمیتر عدم کارایی برا مایع با ویسکوزیته بالا (مانند عسل) می باشد که شناور به خوبی نمی تواند حرکت کند. (البته مایعی با ویسکوزیته در سطح شیر قابل اندازه گیری است.) اگر فشار داخل مخزن زیاد باشد یا وزن مخصوص مایع کم باشد، شناور کار نمی کند، بنابراین این شرایط اجازه اندازه گیری با مشخصات استاندارد را نمی دهد.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
 سوئیچ شناور FineTek سری FF10

سوئیچ شناور FineTek سری FF10

تماس بگیرید
021-33940961-2 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018