فلو ترانسمیتر

فلو ترانسمیتر برای اندازه گیری دبی سیال در لوله استفاده می شود. فلومترهای زیادی مانند روتامتر، ونتوری متر،اوریفیس متر، متر التراسونیک، توربین متر و غیره وجود دارد. آنها بر اساس اصول مختلفی کار می کنند. فلومتر به خودی خود فقط می تواند مقدار دبی را نمایش دهد. یکی از نیازهای اصلی در یک کارخانه شیمیایی، انتقال نرخ دبی است. فرستنده جریان، سیگنال جریان جمع آوری شده از سنسور جریان را به سیگنال الکتریکی تبدیل می کند. در ادامه سیگنال های الکتریکی مختلفی که تبدیل شده اند توسط ترانسمیتر برای سایر ابزارها یا دستگاه های کنترل ارسال می شوند. دوباره از طریق مدار الکترونیکی. سیگنال های الکتریکی از سنسورها را به به استاندارد  MA 02-4 تبدیل می شوند. انتقال سیگنال از فلومتر ممکن است برای کنترل جریان (یا برخی پارامترهای دیگر) یا به کنترل نظارتی برای جمع آوری و پایش داده ها مورد نیاز باشد. این هدف توسط فلو ترانسمیتر به دست می آید. فلو ترانسمیتر ابزار همه کاره ای هستند که ممکن است چندین عملکرد را انجام دهند. مدل های پیچیده تر شامل عملکردهای کنترلی و ارتباطات پیشرفته به عنوان بخشی از فرآیند کنترلی جریان یکپارچه است.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018