فلومتر توربینی گاز

مکانیزم فلومتر توربینی بر اساس اندازه گیری سرعت گاز است. گاز در حال جریان توسط لوله های با قطر کمتر از قطر لوله اصلی شتاب گرفته و نیروی دینامیکی گاز در جریان باعث چرخش روتور می شود. پره های توربین با بلبرینگ های توپی با دقت بالا و اصطکاک کم روی شفت اصلی نصب شده است. محورتوربین دارای پره های مارپیچ است که زاویه مشخصی نسبت به جریان گاز دارند. جریان گاز چرخ توربین را با سرعت زاوی های به حرکت در می آورد. که با استفاده از مکانیزم چرخ دنده، چرخ توربین دوار شمارنده مکانیکی را به حرکت در می آورد. علاوه بر این، تیغه چرخان می تواند برای تولید پالس از طریق سنسور مجاورت نیز استفاده شود. هر پالس شناسایی شده معادل حجم مجزای گاز در شرایط واقعی است.
براساس شرایط محیطی چگالی گاز با دما و فشار تغییر می کند. برای اندازه گیری دقیق، لازم است به طور همزمان دما و فشار گاز طبیعی ردیابی شود. و جریان حجمی تحت شرایط کاری مختلف به حالت استاندارد یا جریان حجمی حالت توافق شده تبدیل شود. فلومتر توربین گاز می تواند سنسورهای دما، فشار و جریان را ادغام کند. قادر است دما و فشار گاز طبیعی را ردیابی و تشخیص دهد و جبران خودکار و محاسبه تصحیح ضریب تراکم را انجام دهد. بنابراین، عملکرد عالی اندازه گیری فشار کم و فشار بالا دارد. فلومتر توربین گاز از قویترین مدل های فلومتر توربینی هستند. و برای عملکرد در بالاترین سطح دقت طراحی شده اند. تمام این فلومترها با تمام استانداردهای بین المللی مطابقت دارند و حتی با کمترین طول نصب ممکن برای انتقال نگهدارنده تایید شده اند. سنسور دبی، یک کارتریج قابل تعویض، یک تهویه کننده جریان چند مرحله ای مکانیزم داخلی است. که امکان نصب فلومتر توربینی را با بخش های مستقیم ورودی و خروجی ارائه می دهد. کارتریج را می توان در شرایط فشار کم و فشار از پیش کالیبره کرد و سپس در محل تعویض کرد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی