فلومتر توربینی گاز

مکانیزم فلومتر توربینی بر اساس اندازه گیری سرعت گاز است. گاز در حال جریان توسط لوله های با قطر کمتر از قطر لوله اصلی شتاب گرفته و نیروی دینامیکی گاز در جریان باعث چرخش روتور می شود. پره های توربین با بلبرینگ های توپی با دقت بالا و اصطکاک کم روی شفت اصلی نصب شده است. محورتوربین دارای پره های مارپیچ است که زاویه مشخصی نسبت به جریان گاز دارند. جریان گاز چرخ توربین را با سرعت زاوی های به حرکت در می آورد. که با استفاده از مکانیزم چرخ دنده، چرخ توربین دوار شمارنده مکانیکی را به حرکت در می آورد. علاوه بر این، تیغه چرخان می تواند برای تولید پالس از طریق سنسور مجاورت نیز استفاده شود. هر پالس شناسایی شده معادل حجم مجزای گاز در شرایط واقعی است.
براساس شرایط محیطی چگالی گاز با دما و فشار تغییر می کند. برای اندازه گیری دقیق، لازم است به طور همزمان دما و فشار گاز طبیعی ردیابی شود. و جریان حجمی تحت شرایط کاری مختلف به حالت استاندارد یا جریان حجمی حالت توافق شده تبدیل شود. فلومتر توربین گاز می تواند سنسورهای دما، فشار و جریان را ادغام کند. قادر است دما و فشار گاز طبیعی را ردیابی و تشخیص دهد و جبران خودکار و محاسبه تصحیح ضریب تراکم را انجام دهد. بنابراین، عملکرد عالی اندازه گیری فشار کم و فشار بالا دارد. فلومتر توربین گاز از قویترین مدل های فلومتر توربینی هستند. و برای عملکرد در بالاترین سطح دقت طراحی شده اند. تمام این فلومترها با تمام استانداردهای بین المللی مطابقت دارند و حتی با کمترین طول نصب ممکن برای انتقال نگهدارنده تایید شده اند. سنسور دبی، یک کارتریج قابل تعویض، یک تهویه کننده جریان چند مرحله ای مکانیزم داخلی است. که امکان نصب فلومتر توربینی را با بخش های مستقیم ورودی و خروجی ارائه می دهد. کارتریج را می توان در شرایط فشار کم و فشار از پیش کالیبره کرد و سپس در محل تعویض کرد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018