فلومتر توربینی مایع

فلومتر های توربینی دارای مکانیزم ساده هستند. و در سراسر جهان به عنوان روشی مطمئن و مقرون به صرفه برای دستیابی به اندازه گیری دقیق دبی در دسترس هستند. دبی سنج های توربین برای به حداکثر رساندن و به حداقل رساندن افت فشار، حفظ نرخ جریان بالا در محدوده جریان گسترده و ارائه پالس خروجی خطی با نرخ جریان طراحی شده اند. توربین سنج ها همچنین عدم قطعیت اندازه گیری مالی را با ارائه وضوح پالس با فرکانس بالا برای در نظر گرفتن افزایش های دقیق های نرخ جریان به حداقل میرسانند.

عملکرد فلومتر توربینی مایع 

فلومتر مایعات برای اندازه گیری دبی کل حجمی مورد استفاده قرار می گیرد. و مکانیزم نسبتا ساده ای دارد. هنگامی که سیال در فلومتر جریان می یابد به پره های توربین برخورد می کند. که آزادانه می توانند حول محوری در امتداد خط مرکزی محفظه توربین بچرخند. سرعت زاویه ای (چرخشی) روتور توربین به طور مستقیم با سرعت سیال جریان یافته از داخل توربین متناسب است. خروجی حاصل از اندازه گیری توسط یک سیگنال الکتریکی نصب شده روی بدنه فلومتر منتقل می شود.

کاربرد فلومتر توربینی مایع  

فلومتر توربین مایع برای انواع کاربردهای هیدروکربنی از جمله انتقال و نگهداری، اندازه گیری یا ترکیب را ارائه می دهد. فلومترهای توربینی اغلب برای اندازه گیری در طول خط تولید نفت خام، کنترل موجودی مخزن ذخیره، تولید شناور، ذخیره سازی و بارگیری و همچنین بارگیری و تخلیه محصول تصفیه شده نصب می شوند. تکرارپذیری اندازه گیری کیفیت را در طیف وسیعی از نرخ جریان، دما، ترکیبات و ویسکوزیته تضمین می کند.

قیمت و خرید فلومتر توربینی مایع

برای کسب اطلاع از قیمت انواع فلومتر توربینی مایع و خرید فلومتر توربینی مایع به صورت آنلاین و با تضمیت قیمت با تیم کارشناسان فروش شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز تماس بگیرید. شرکت ابزار دقیق بهروز به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده انواع فلومتر توربینی در سطح کشور خرید آنلاین شما را تضمین میکند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
نشانگر جریان جورج فیشر سری 335

نشانگر جریان جورج فیشر سری 335

تماس بگیرید
021-33940961-2 

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی