فلو کنترلر 

فلوکنترلر، دستگاههای الکتریکی هستند که معمولاً در برنامه های کنترل فرآیند، متغیرهای نرخ جریان را کنترل و تثبیت میکنند. آنها را می توان در کنار پمپ ها و شیرها در سیستم های جریان سیال به منظور کنترل بهتر متغیرهای جریان استفاده کرد. فلو کنترلر معمولاً در تولید برای شمارش اقلام روی تسمه نقاله یا برای نظارت بر سرعت هوا یا تعیین کمیت جریان در هوا استفاده میشوند. کانال های ورودی و کنترل برای انتخاب یک فلوکنترلر، یکی از اطلاعات مهم تعداد ورودی ها، خروجی های کنترل کننده و تعداد مناطق تحت کنترل است. تعداد ورودی ها تعداد سیگنال هایی است که به کنترل کننده ارسال می شود. این عدد از سیگنال های متغیر فرآیند می آید و مانند دما، فشار، سطح، سرعت و غیره می باشد.

خروجی های کنترلر

تعداد کل خروجی هایی است که برای کنترل، جبران یا تصحیح فرآیند استفاده میشوند. این عدد شامل خروجی های کنترل آنالوگ و همچنین رله ها و سوئیچ هایی است که دستگاه های کنترل را فعال یا غیرفعال می کنند. سوئیچ یا رله برخی از کنترلرها قادر به کنترل سوئیچینگ با توان بالا مانند رله ها و اپتوایزولاتورها هستند. کنترل کننده های جریان می توانند دارای  PLC و کنترل گسسته باشند و می توانند با نوع  I/O TTL سازگار باشند. فلوکنترلرها میتوانند حالت ها یا عملکردهای کنترلی متعددی داشته باشند که ممکن است از ورودی ها و خروجی های متفاوتی استفاده کنند یا نداشته باشند. همچنین، چندین حلقه کنترل ممکن است برای بهبود عملکرد و/یا پایداری کنترلر مرتبط شوند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018