توتالایزر

توتالایزر فلو را در حقیقت می توان کنتور فلو نیز نامید و عملکرد آن به گونه ای است که میزان عبور سیال را درهر چند مرحله که باشد نمایش می دهد. توتالایزر ها معمولا به دو صورت الکترونیکی و مکانیکی ساخته می شوند. توتالایزرها را می توان برای شروع در یک نقطه خاص از زمان یا پس از تکمیل مقدار معینی بازنشانی کرد. به عنوان مثال، یک توتالایزر می تواند برای تعیین مقدار کل انباشته استفاده شود، که سپس می تواند برای محاسبه هزینه روغنی که در طول یک خط لوله تحویل داده شده است، یا اطمینان حاصل شود که درصد صحیح دوز به یک فرآیند اختلاط مواد غذایی اضافه شده است، استفاده شود.
توتالایزر از دستگاههایی است که به هر ابزار اندازه گیری اختصاص داده میشود تا بتواند به طور مستقیم یا غیرمستقیم مقدار ماده عبوری از یک مکان خاص را اندازه گیری کند. امروزه بیشتر توتالایزرهای نشانگر جریان (Totalizer) مبتنی بر میکروکنترلر هستند. آنها دارای امکانات ارتباط برای اتصال به  ،SCADA / PLC / DCS خروجی رله مبتنی بر  Flowrat یا تنظیم مجدد توتالایزر، ارسال مجدد سیگنال نرخ جریان به دستگاه های دیگر هستند. توتالایزر سیگنال انواع مختلف فلومترها مانند فرستنده التراسونیک، الکترومغناطیسی، فشار دیفرانسیل روی صفحه روزنه، نوع توربین و غیره را می پذیرد. توتالایزر بیشتر در صنایع شیمیایی و فرآیندی، سیستم توزیع آب عمومی، تصفیه خانه های پساب، پمپ بنزین و غیره استفاده می شود.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی