توتالایزر

توتالایزر فلو را در حقیقت می توان کنتور فلو نیز نامید و عملکرد آن به گونه ای است که میزان عبور سیال را درهر چند مرحله که باشد نمایش می دهد. توتالایزر ها معمولا به دو صورت الکترونیکی و مکانیکی ساخته می شوند. توتالایزرها را می توان برای شروع در یک نقطه خاص از زمان یا پس از تکمیل مقدار معینی بازنشانی کرد. به عنوان مثال، یک توتالایزر می تواند برای تعیین مقدار کل انباشته استفاده شود، که سپس می تواند برای محاسبه هزینه روغنی که در طول یک خط لوله تحویل داده شده است، یا اطمینان حاصل شود که درصد صحیح دوز به یک فرآیند اختلاط مواد غذایی اضافه شده است، استفاده شود.
توتالایزر از دستگاههایی است که به هر ابزار اندازه گیری اختصاص داده میشود تا بتواند به طور مستقیم یا غیرمستقیم مقدار ماده عبوری از یک مکان خاص را اندازه گیری کند. امروزه بیشتر توتالایزرهای نشانگر جریان (Totalizer) مبتنی بر میکروکنترلر هستند. آنها دارای امکانات ارتباط برای اتصال به  ،SCADA / PLC / DCS خروجی رله مبتنی بر  Flowrat یا تنظیم مجدد توتالایزر، ارسال مجدد سیگنال نرخ جریان به دستگاه های دیگر هستند. توتالایزر سیگنال انواع مختلف فلومترها مانند فرستنده التراسونیک، الکترومغناطیسی، فشار دیفرانسیل روی صفحه روزنه، نوع توربین و غیره را می پذیرد. توتالایزر بیشتر در صنایع شیمیایی و فرآیندی، سیستم توزیع آب عمومی، تصفیه خانه های پساب، پمپ بنزین و غیره استفاده می شود.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018