لول سوئیچ مغناطیسی

یک لول سوییچ مغناطیسی از دو جزء اصلی تشکیل شده است. یک آهنربا تعبیه شده در داخل یک شناور و یک سوییچ مغناطیسی که در یک محفظه قرار می گیرد. سوییچ مغناطیسی به طور محکم در یک فولاد ضد زنگ یا یک ساقه پلاستیکی مهندسی قرار می گیرند. و یک آهنربای دائمی در داخل شناور مهر و موم شده است که بالا و پایین رفتن آن باعث باز یا بسته شدن یک کلید مکانیکی، چه از طریق تماس مستقیم و چه در مجاورت قرار گرفتن سوییچ مغناطیسی می شود. تصور اینکه یک آهنربا در داخل شناور قرار گرفته باشد، ممکن است چندان سخت نباشد. و همچنین مفهوم مهار میدان های مغناطیسی برای کار در سوئیچ های سطح مایع نیز دشوار نیست. با این حال، درک یک سوئیچ که از طریق آهن ربای مغناطیسی قطع یا وصل شود کمی سخت تر است. کنتاکت بوبین از دو نوک تماس فرومغناطیسی تشکیل شده است که در یک لوله شیشه ای محصور شده اند. همانطور که آهنربا از کنار کنتاکت های مغناطیسی محصور می گذرد، آنها قطع یا وصل می شوند و فرمانی را برای سیستم کنترل صادر می کنند.
لول سوییچ مغناطیسی می توانند اندازه گیری سطح را برای تقریباً تمام سیال های مایع فراهم کنند. سوئیچ های شناور با استفاده صحیح می توانند میلیون ها چرخه روشن/خاموش را برای سال ها کارکرد قابل اعتماد ارائه دهند. آنها برای کاربردهای دیفرانسیل سطح باریک مانند آلارم ها و کنترل های سطح بالا یا پایین در نیروگاه ها ایده آل هستند.آنها را در هر جایی که کنترل پمپ و سطح وجود داشته باشد، پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال، در هر جایی که مایعی به داخل و خارج از مخازن است. و مخازن تحت فشار یا مخازن مایع وجود دارد میتوان استفاده کرد .

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

  مقالات و کتب علمی

شیمیکال      
اخبار      
 
 
      راهنمای مشتری
 
       ارسال سفارش و پیگیری تیپاکس
       شیوه های پرداخت

        خدمات مشتری

         آموزش 
         تضمین اصالت و بهترین قیمت کالا
         رویه های بازگرداندن کالا و وجه 

  از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

  facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
   
    
   
  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
  MySupپشتیبانی