لول سوئیچ مغناطیسی

یک لول سوییچ مغناطیسی از دو جزء اصلی تشکیل شده است. یک آهنربا تعبیه شده در داخل یک شناور و یک سوییچ مغناطیسی که در یک محفظه قرار می گیرد. سوییچ مغناطیسی به طور محکم در یک فولاد ضد زنگ یا یک ساقه پلاستیکی مهندسی قرار می گیرند. و یک آهنربای دائمی در داخل شناور مهر و موم شده است که بالا و پایین رفتن آن باعث باز یا بسته شدن یک کلید مکانیکی، چه از طریق تماس مستقیم و چه در مجاورت قرار گرفتن سوییچ مغناطیسی می شود. تصور اینکه یک آهنربا در داخل شناور قرار گرفته باشد، ممکن است چندان سخت نباشد. و همچنین مفهوم مهار میدان های مغناطیسی برای کار در سوئیچ های سطح مایع نیز دشوار نیست. با این حال، درک یک سوئیچ که از طریق آهن ربای مغناطیسی قطع یا وصل شود کمی سخت تر است. کنتاکت بوبین از دو نوک تماس فرومغناطیسی تشکیل شده است که در یک لوله شیشه ای محصور شده اند. همانطور که آهنربا از کنار کنتاکت های مغناطیسی محصور می گذرد، آنها قطع یا وصل می شوند و فرمانی را برای سیستم کنترل صادر می کنند.
لول سوییچ مغناطیسی می توانند اندازه گیری سطح را برای تقریباً تمام سیال های مایع فراهم کنند. سوئیچ های شناور با استفاده صحیح می توانند میلیون ها چرخه روشن/خاموش را برای سال ها کارکرد قابل اعتماد ارائه دهند. آنها برای کاربردهای دیفرانسیل سطح باریک مانند آلارم ها و کنترل های سطح بالا یا پایین در نیروگاه ها ایده آل هستند.آنها را در هر جایی که کنترل پمپ و سطح وجود داشته باشد، پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال، در هر جایی که مایعی به داخل و خارج از مخازن است. و مخازن تحت فشار یا مخازن مایع وجود دارد میتوان استفاده کرد .

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018