گیج دما آنالوگ

گیج های دما آنالوگ یا عقربه ای اغلب در محیط های صنعتی و تجاری یافت می شوند. آنها همچنین در برخی از تنظیمات خاص و لوازم خانگی روزمره رایج هستند. صدها کاربرد بالقوه برای این محصولات وجود دارد. آنها در هر کجا که نیاز به نظارت و نمایش اطلاعات دقیق دما داشته باشید مفید هستند. تقریباً همیشه حداقل یک گیج دمای آنالوگ را در داشبورد خودروها برای نظارت بر دمای مایع خنک کننده موتور مشاهده خواهید کرد. یک گیج دمای آب برای استفاده در لوله ها و کانال ها (از جمله دماسنج های جریان و برگشت) را می توان در یک جعبه ابزار حرفه ای لوله کشی یافت. آنها می توانند مانند یک دماسنج مغناطیسی برای اجاق های چوبی کوچک باشند. در حالی که یک گیج دمای عقربه ای صنعتی سنگین، HVAC یا گیج دمای انبساط اغلب بسیار بزرگتر و قوی تر است.

عملکرد گیج دما آنالوگ 

درک دقیق نحوه عملکرد سنسور دمای گیج های آنالوگ مستلزم درک دانش قانون ترمودینامیکی است.  با این حال، مهم است که بدانیم انواع مختلف دماسنج و سنسورهای حرارتی به روش های مختلفی کار می کنند. ترمیستورهای الکترونیکی یا باتری دار، ترموکوپل ها و سنسورهای دما  از جمله دماسنج های دیجیتال  به سیگنال الکتریکی متکی هستند. گیج های دمای آنالوگ بر اساس اصل مشابهی کار می کنند. با این حال، به جای اینکه تغییر گرما یک سیگنال الکتریکی ایجاد کند، موقعیت و خواص اجزای فلزی کوچک در سنسور ابزار سنجش را به طور فیزیکی تغییر میدهد. فنر و متعلقات سوزنی جوری تنظیم شده است تا این تغییرات را به عنوان یک مقدار عدد نمایش دهد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
گیج دما افقی a48 ویکا

گیج دما افقی a48 ویکا

تماس بگیرید
021-33940961-2 
گیج افقی دما a43 ویکا

گیج افقی دما a43 ویکا

تماس بگیرید
021-33940961-2 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018