گیج دما دیجیتال

گیج دمای دیجیتال برخلاف گیج های آنالوگ بازه اندازه گیری بالاتری دارند و از دقت بیشتری نیز برخوردارند. که همین دو دلیل باعث شده تا در مکان هایی که دقت اندازه گیری دما از اهمیت خاصی برخوردار است سراغ گیج های دیجیتالی برویم. از مزایای دیگر گیج دیجیتالی عمر مفید بالای آنها می باشد. که اگر در محیط عاری از تعارضات نصب شوند سالیان سال بدون مشکل می تواند کار کنند . این گیج ها معمولا دارای باتری داخلی می باشند تا صفحه نمایشگر خود را روشن نگه دارند.
یکی دیگر از مزایای گیج های دیجیتالی رنج اندازه گیری دمای منفی می باشد. که در مقایسه با گیج های آنالوگ از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد. این گیج ها از  rtdها و ترموکوپل ها برای اندازه گیری استفاده می کنند. و از طریق یک مبدل دما و یک نمایشگر که از طریق باتری داخلی تغذیه می شود می توانند دما را اندازه گیری کنند. یک پراب سنسور دیجیتال شامل دو فلز (ترموکوپل) است. که در دماهای مختلف ولتاژ در حال تغییر ایجاد می کند. یک سنسور حرارتی موجود در دستگاه میتواند این تغییرات سیگنال را به صورت قرائت های دقیق گرما در فارنهایت یا سانتیگراد (اغلب هر دو) بخواند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
نمایشگر دما دیجیتالی DI25 ویکا

نمایشگر دما دیجیتالی DI25 ویکا

تماس بگیرید
021-33940961-2 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018