شیر برقی بخار

بخار یک سیال کاری عالی در سیستم های ترمودینامیکی است. و می تواند پس از انجام وظیفه خود به عنوان یک عامل رسانا، گرما را در سراسر کاربردهای حرارتی منتقل کند. در فرآیندهای صنعتی اغلب از بخار در فشارهای پایین استفاده می کنند. بخار در فشار کمتر گرمای نهان بالاتری دارد که باعث افزایش راندمان انرژی می شود. از آنجایی که دما و فشار بخار به یکدیگر مرتبط هستند، دما نیز با کنترل فشار بخار کنترل می شود.
شیر برقی بخار نوع دیگری از انواع شیربرقی می باشد که با مکانیزم بوبین تحریک شونده است. که توسط سیگنال الکتریکی و پیستون متحرک برای قطع و یا وصل مسیر سیال مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ای که تفاوت این نوع شیر برقی را از بقیه مدل ها متمایز می کند جنس بدنه ومتعلقات آن می باشد. این نوع شیر برقی از موادی آلیاژهای مقاوم در برابر بخار با درجه حرارت بالا ساخته می شوند. و معمولا در خروجی دیگ های بخار و سیستم های قالب گیری و هر جایی دیگری که با بخار سر وکار دارند مورد استفاده قرار می گیرند. اتصالات و اجزای داخلی شیرهای برقی بخار معمولاً باید PTFEباشد. که می تواند دمای بخار تا  200درجه سانتیگراد را تحمل کند. اما در برخی موارد از سیل الاستومری ارزان تری مانند  EPDMاستفاده شده است. اما این مدل محدودیت دمایی زیر  150درجه سانتیگراد دارد. سیم پیچ های برقی همچنین برای کاربردهای دمای بالا درجه بندی میشوند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018