گیج فشار آنالوگ

گیج های آنالوگ دارای مکانیزم کاملاً مکانیکی هستند. آنها از قطعات کوچک و قطعات متحرک ساخته شده اند. بنابراین احتمال آسیب دیدن آنها در شرایط معمول کارگاهی از آزمایشگاه بسیار بیشتر است. در نتیجه، گیج های فشار آنالوگ که در معرض لرزش مکانیکی هستند. و در کاربردهایی با ضربان فشار ثابت، قطعات متحرک روی گیج های آنالوگ میتوانند به سرعت فرسوده شوند و منجر به قرائت های نادرست و شرایط کاری بالقوه ناایمن شوند. آنها مستعد فشار بیش از حد، دماهای شدید، خوردگی، گرفتگی، لرزش و بخار هستند. بنابراین نیاز به کالیبراسیون مجدد دائمی دارند.
کالیبراسیون آنالوگ نیاز به جداسازی و دستکاری پیچ های تنظیم دارد که می تواند منجر به خطا شود. محدوده فشار کاری حداکثر فشار مجاز است که در آن یک سیستم یا قطعه ای از تجهیزات برای عملکرد ایمن طراحی شده است. حداکثر این محدوده باید مطابق با محدوده فشار مورد انتظاری که دستگاه باید در آن کار کند تعیین شود. اندازه صفحه معمولاً با الزامات خوانایی تعیین می شود. بزرگتر برای خواندن از راه دور و کوچکتر در جایی که گیج نزدیک به اپراتور است. به طور کلی، نیاز به دقت بالاتر، اندازه صفحه بزرگتر را برای نمایش مقیاس فشار کوچک قابل خواندن تعیین می کند. دقت به عنوان تفاوت (خطا) بین مقدار واقعی و مقدار نشان داده شده به عنوان درصدی از فاصله تعریف می شود. این شامل انحرافات ترکیبی ناشی از روش، ناظر، دستگاه و محیط است. دقت گیج ارتباط نزدیکی با قیمت دارد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
گیج فشار ویکا مدل 232/36 و 233/36

گیج فشار ویکا مدل 232/36 و 233/36

تماس بگیرید
021-33940961-2
 
گیج فشار لوله ویکا مدل 113/53

گیج فشار لوله ویکا مدل 113/53

تماس بگیرید
021-33940961-2
 
گیج فشار لوله ویکا مدل 213/40

گیج فشار لوله ویکا مدل 213/40

تماس بگیرید
021-33940961-2
 
گیج فشار اختلافی ویکا مدل DPG40

گیج فشار اختلافی ویکا مدل DPG40

تماس بگیرید
021-33940961-2
 
گیج فشار ویکا مدل 213/53

گیج فشار ویکا مدل 213/53

تماس بگیرید
021-33940961-2
 
گیج فشار کپسول ویکا مدل 632/51

گیج فشار کپسول ویکا مدل 632/51

تماس بگیرید
021-33940961-2
 

  مقالات و کتب علمی

شیمیکال      
اخبار      
 
 
      راهنمای مشتری
 
       ارسال سفارش و پیگیری تیپاکس
       شیوه های پرداخت

        خدمات مشتری

         آموزش 
         تضمین اصالت و بهترین قیمت کالا
         رویه های بازگرداندن کالا و وجه 

  از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

  facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
   
    
   
  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
  MySupپشتیبانی