ترموول

ترموول ها برای محافظت از سنسورهای دما مانند ترموکوپل ها، ترمیستورها و دماسنج های دو فلزی در برابر آسیب های ناشی از فشار زیاد، سرعت مواد و خوردگی استفاده می شوند. آنها همچنین طول عمر سنسور را افزایش می دهند، امکان تعویض سنسور بدون تخلیه سیستم را فراهم می کنند و احتمال آلودگی را کاهش می دهند. ترموول های طراحی شده برای کاربردهای فشار بالا معمولاً از استوک میله ماشین کاری می شوند تا از یکپارچگی اطمینان حاصل شود. ترموولهای کوچکتر برای استفاده در محیطهای کم فشار ممکن است از لوله هایی با یک سر بسته ساخته شوند.

انواع ترموول 

ترموول ها بر اساس طرح ساقه تقسیم بندی می شوند. یک ترموول مستقیم در تمام طول درج با همان قطر است و از خوردگی و فرسایش محافظت می کند. ترموول های پلکانی معمولاً دارای قطر ¾ اینچ در بالا هستند که به قطر ½ اینچ در نزدیکی نوک کاهش می یابد. مساحت سطح کاهش یافته باعث می شود که دستگاه های حسگر سرعت های نرم تر و پاسخ دمایی سریع تری داشته باشند. ترموول های مخروطی دارای قطری هستند که به تدریج در طول کاهش می یابد. آنها قدرت برتر و همچنین زمان پاسخ سریع به تغییرات دما را ارائه می دهند. ترموول های مخروطی اغلب در کاربردهای با سرعت بالا استفاده می شوند.

ساخت ترموول 

انتخاب مواد مناسب برای طول عمر یک ترموول بسیار مهم است. نوع ماده شیمیایی، دما و سرعت جریان ترموول که در معرض آن قرار می گیرد باید هنگام تعیین ماده در نظر گرفته شود. اثرات خورنده مواد شیمیایی در غلظت ها و دماهای بالاتر افزایش می یابد. علاوه بر این، ذرات معلق در مایع می توانند باعث فرسایش شوند. لیست پیش رو شامل برخی از مواد متداول برای ساخت ترموول حرارتی است:
  • فولادهای کربنی
  • فولادهای کروم/مولیبدن
  • فولاد ضد زنگ
  • آلیاژ هاینز
  • تیتانیوم

قیمت و خرید ترموول

برای کسب اطلاع از قیمت انواع ترموول و خرید ترموول به صورت آنلاین و با تضمیت قیمت با تیم کارشناسان فروش شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز تماس بگیرید. شرکت ابزار دقیق بهروز به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده انواع ترموول در سطح کشور خرید آنلاین شما را تضمین میکند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
ترموول دما اندرس هاوزر ta414

ترموول دما اندرس هاوزر ta414

تماس بگیرید
021-33940961-2 
ترموول صنعتی اندرس هاوزر TT511

ترموول صنعتی اندرس هاوزر TT511

تماس بگیرید
021-33940961-2 

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی