تجهیزات تست ترانسفورماتور

تجهیزات تست ترانسفورماتور بخشی جدایی ناپذیر از شبکه برق هستند. قابلیت اطمینان ترانسفورماتور مستقیماً بر قابلیت اطمینان شبکه تأثیر می گذارد. نقص و اشکال در ترانس ها می تواند شبکه برق را با مشکل مواجه کرده و نوسانات آن را افزایش دهد. مدیریت صحیح عمر ترانسفورماتورها به اطلاعات متنوعی در مورد وضعیت ترانسفورماتور نیاز دارد. که با یک آزمایش به تنهایی قابل ارائه نیست. توصیه های تست در طول عمر ترانسفورماتور متفاوت است. و به شرایطی که تحت آن آزمایش انجام می شود مربوط می شود.
انتخاب آگاهانه در تجهیزات آزمایش ترانسفورماتور گام مهمی در جهت بهبود تصمیمات مدیریت عمر سیم پیچ ها است. آزمایش و ارزیابی ترانسفورماتورها یک کار پیچیده است. حتی با وجود تجهیزات آزمایشی بسیار دقیق، نتایج می تواند نمایش نادرستی از سلامت و درستی ترانس  ارائه دهد. تست ترانسفورماتورها ممکن است حساسیت های خاصی نسبت به آماده سازی تست، اتصالات سرب تست و محیط تست داشته باشد

فروش تجهیزات تست ترانسفورماتور

شرکت بین المللی بهروز، انواع تجهیزات تست سیم پیچ با کیفیت بالا برای صنعت برق را با بهترین قیمت و کیفیت برای کاربران گرامی فراهم کرده است. این تجهیزات تست شامل ابزارهای مقاومت سنج سیم پیچ، دستگاه اندازه گیری نسبت دور ترانسفورماتور تک فاز و چند فاز، مجموعه تست مقاومت جریان بالا، سیستم های تستر ترانس خودکار و نرم افزار کنترل است.
شما مشتریان عزیز میتوانید جهت بررسی مشخصات، قیمت و خرید انواع تجهیزات تست ترانفورماتور از برند های معتبر جهانی با تیم کارشناسان فروش شرکت بهروز تماس بگیرید. شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز نماینده رسمی برند میگر magger، رایتچ raytech، خرید آنلاین شما را با بهترین قیمت تضمین میکند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018