تجهیزات تست ترانسفورماتور

تجهیزات تست ترانسفورماتور بخشی جدایی ناپذیر از شبکه برق هستند. قابلیت اطمینان ترانسفورماتور مستقیماً بر قابلیت اطمینان شبکه تأثیر می گذارد. نقص و اشکال در ترانس ها می تواند شبکه برق را با مشکل مواجه کرده و نوسانات آن را افزایش دهد. مدیریت صحیح عمر ترانسفورماتورها به اطلاعات متنوعی در مورد وضعیت ترانسفورماتور نیاز دارد. که با یک آزمایش به تنهایی قابل ارائه نیست. توصیه های تست در طول عمر ترانسفورماتور متفاوت است. و به شرایطی که تحت آن آزمایش انجام می شود مربوط می شود.
انتخاب آگاهانه در تجهیزات آزمایش ترانسفورماتور گام مهمی در جهت بهبود تصمیمات مدیریت عمر سیم پیچ ها است. آزمایش و ارزیابی ترانسفورماتورها یک کار پیچیده است. حتی با وجود تجهیزات آزمایشی بسیار دقیق، نتایج می تواند نمایش نادرستی از سلامت و درستی ترانس  ارائه دهد. تست ترانسفورماتورها ممکن است حساسیت های خاصی نسبت به آماده سازی تست، اتصالات سرب تست و محیط تست داشته باشد

فروش تجهیزات تست ترانسفورماتور

شرکت بین المللی بهروز، انواع تجهیزات تست سیم پیچ با کیفیت بالا برای صنعت برق را با بهترین قیمت و کیفیت برای کاربران گرامی فراهم کرده است. این تجهیزات تست شامل ابزارهای مقاومت سنج سیم پیچ، دستگاه اندازه گیری نسبت دور ترانسفورماتور تک فاز و چند فاز، مجموعه تست مقاومت جریان بالا، سیستم های تستر ترانس خودکار و نرم افزار کنترل است.
شما مشتریان عزیز میتوانید جهت بررسی مشخصات، قیمت و خرید انواع تجهیزات تست ترانفورماتور از برند های معتبر جهانی با تیم کارشناسان فروش شرکت بهروز تماس بگیرید. شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز نماینده رسمی برند میگر magger، رایتچ raytech، خرید آنلاین شما را با بهترین قیمت تضمین میکند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN

  مقالات و کتب علمی

شیمیکال      
اخبار      
 
 
      راهنمای مشتری
 
       ارسال سفارش و پیگیری تیپاکس
       شیوه های پرداخت

        خدمات مشتری

         آموزش 
         تضمین اصالت و بهترین قیمت کالا
         رویه های بازگرداندن کالا و وجه 

  از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

  facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
   
    
   
  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
  MySupپشتیبانی