پایان نامه های تخصصی

  نيروگاه های مولد برق

نیروگاه محل تبدیل انرژی سوخت شیمیایی به انرژی الکتریکی می باشد. اساس نیروگاه های حرارتی بر مبنای تبدیل انرژی حرارتی حاصل از سوخت زغال سنگ, نفت, مازوت, گاز و یا انرژی حرارتی ناشی از فعل و انفعالات هسته ای به انرژی الکتریکی قرار دارد. در این مقاله با انواع نیروگاه های مولد برق آشنا می شوید.

۱۳۹۱/۹/۲۵  : تاريخ

  نیروگاه گازی

در این تحقیق با نیروگاه گازی بیشتر آشنا می شوید

۱۳۹۱/۹/۲۵  : تاريخ

  آنتن های مرکزی

مخابرات ماهواره ای و مخابرات رادیویی دو شیوه اصلی مخابرات هستند. بخش محموله مخابراتی شامل دو قسمت مجزاست که توسط واسط ها به خوبی از یکدیگر تفکیک شده اند این دو قسمت عبارتند از: تکرار کننده و آنتن. در این جا تکرارکننده به تجهیزات الکترونیکی اطلاق می شود که طیف وسیعی از عملیات را روی حاملهای دریافتی از آنتن گیرنده و قبل از تحویل آن به آنتن فرستنده انجام می دهد.

۱۳۹۱/۹/۱۸  : تاريخ

  ساخت گیرنده فرکانس های رادیوئی

پروژه حاضر یک گیرنده امواج رادیوئی می باشد. امواج ورودی توسط یک اسیلاتور و یک فانکشن ژنراتور تولید گردیده و به مدار اعمال می شوند. سپس این امواج در هم ضرب شده و فیلتر می شوند و در نهایت توسط پوش سیگنال اشکار می شود.

۱۳۹۱/۹/۱۵  : تاريخ

  آنتن های مركزی

معمولا برای مخابرات داده ها از چندین روش استفاده می شود که مخابرات ماهواره ای و مخابرات رادیویی دو شیوه اصلی مخابرات هستند. بخش محموله مخابراتی شامل دو قسمت مجزاست که توسط واسط ها به خوبی از یکدیگر تفکیک شده اند این دو قسمت عبارتند از: تکرار کننده و آنتن. در این جا تکرار کننده به تجهیزات الکترونیکی اطلاق می شود که طیف وسیعی از عملیات را روی حامل های دریافتی از آنتن گیرنده و قبل از تحویل آن به آنتن فرستنده انجام می دهد.

۱۳۹۱/۹/۱۵  : تاريخ

  آشنایی كاربردی با آنتن ها

برای تزویج خروجی یک فرستنده و یا ورودی یک گیرنده بفضا نوعی سیستم واسطه ضروری است ساختمان این سیستم باید طوری باشد که توانایی تشعشع امواج الکترومغناطیسی و یا دریافت آنها را داشته باشد. آنتن چنین سیستمی است و این سیستم برای تبدیل جریان فرکانس زیاد به امواج الکترومغناطیسی و یا بالعکس بکار برده می شود. معمولا RF آنتن از یک جسم فلزی، اغلب به صورت سیم یا مجموعه ای از سیمها درست شده است در مکانیسم های واقعی تشعشع را می توان توسط معادلات ماکسول بطور کمی تشریح نمود.

۱۳۹۱/۹/۱۵  : تاريخ

  مدولاسیون - Medulasion

مدولاسیون فرآیندی برای تسهیل انتقال اطلاعات از طریق یک واسط است. صدای ما حتی از طریق فریاد زدن هم نمی تواند خیلی دور فرستاده شود. به منظور افزایش برد صدا، نیازمند انتقال آن از طریق یک ماده واسط دیگر به غیر از هوا مانند خطوط تلفن یا رادیو هستیم. فرآیند تبدیل اطلاعات (مثلا صدایانسان) آنگونه که بتوانیم آنرا با موفقیت از طریق یک ماده واسط (سیم یا امواج رادیویی) منتقل کنیم مدولاسیون نامیده می شود. در واقع مدولاسيون شبيه اين است که سيگنال اطلاعات بر کول سيگنال ديگري که حامل 1 ناميده ميشود، سوار گردد.

۱۳۹۱/۹/۱۵  : تاريخ

  ساختار شبکه GSM

شبکه جی اس ام یک سیستم ارتباطی سلولی دیجیتال است که با ایده سلولی کردن منطقه جغرافیایی و استفاده مجدد از جی اس ام شبکه فرکانس 1 و پوشش دادن منطقه جغرافیایی بوسیله سلولها شروع بکار کرد. شبکه سلولی سیار را PLMN بعلت اینکه مشترکین تلفن های متحرك معمولأ در خشکی از آن استفاده می کنند. شبکه عمومی زمینی سیار می نامند تکنیک استفاده مجدد از فرکانس با در نظر گرفتن کمترین تداخل فرکانسی درجی اس ام بعلت کمبود فرکانس و پهنای باندبکار گرفته می شود.

۱۳۹۱/۹/۱۵  : تاريخ

  جی پی اس

بشر اولیه ھمیشه به دنبال روش های مناسبی جهت پیدا کردن مسیر خود بوده است. انسان های اولیه این کار را با سنگ چین کردن و در نظر گرفتن علائم طبیعی انجام می دادند ولی این علائم به مرور زمان از بین می رفت. در اوائل قرن ھفدھم کشورھا فقط عرض جغرافیایی را می توانستند محاسبه کنند و این کار را با محاسبه زاویه ستاره شمالی با خط افق انجام می دادند. ولی به ھیچ وجه نمی توانستند محاسبه کنند طول جغرافیایی را اندازه گیری کنند و به ھمین خاطر بسیاری از کشتی ها در اثر ناوبری اشتباه گم می شدند و دیگر ھرگز پیدا نمی

۱۳۹۱/۹/۱۴  : تاريخ

  کنترل صنعتی و سنسورها

همه ما در زندگی روز مره خود واژه کنترل را بسیار شنیده و یا بکار برده ایم اصطلاحاتی نظیر کنترل جمعیت و کنترل صنعتی بسیار ملموستر هستند. اساسا کلمه کنترل وقتی بکار برده می شود که بخواهیم نحوه رفتار و عملکرد یک پروسه یا فرآیند بگونه ای باشد که موردنظر و مطلوب ماست.

۱۳۹۱/۹/۱۴  : تاريخ

  مقالات و کتب علمی

شیمیکال      
اخبار      
 
 
      راهنمای مشتری
 
       ارسال سفارش و پیگیری تیپاکس
       شیوه های پرداخت

        خدمات مشتری

         آموزش 
         تضمین اصالت و بهترین قیمت کالا
         رویه های بازگرداندن کالا و وجه 

  از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

  facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
   
    
   
  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
  MySupپشتیبانی