هند پمپ

هند پمپ فشار چیست؟ این تجهیز را به طور دقیق تر می توان کالیبراتور دستی فشار معرفی کرد. کاربرد هند پمپ فشار برای تست و سنجش نحوه عملکرد تجهیزات اندازه گیری فشار مانند گیج های اندازه گیری فشار ، پرشر گیج و ترانسمیتر های فشار می باشد. در واقع هند پمپ ها برای کالیبره کردن تجهیزات اندازه گیری فشار مورد استفاده قرار می گیرند. کالیبراتور های فشار گاز غالبا در دو نوع دیجیتال و آنالوگ تولید می شوند.

نحوه کار کالیبراتور های فشار

کالیبراتورهای دستی (Hand Pump Calibrator) به کمک پمپ دستی مجهز به اهرم و مخزن حاوی باد یا روغن و فشار سنج (pressure gauge) دقیقی که به نام تست گیج شناخته می شود، امکان تست عملکرد ترانسمیتر و دیگر تجهیزات را فراهم می کند. نمونه دیگری از این تجهیزات تسترهای Dead weight هستند که غالبا برای اندازه گیری و کالیبراسیون فشار بالا کاربرد دارند. 

انواع کالیبراتور فشار

انواع کالیبراتور فشار بر اساس نحوه عملکرد به دو نوع کالیبراتور فشار پمپ دستی پنوماتیکی یا بادی و کالیبراتور پمپ فشار دستی هیدرولیکی تقسیم می شوند.

هند پمپ پنوماتیک 

پمپ دستی پنوماتیک ( بادی ) توانایی اعمال فشار به تجهیزات در بازه میلی بار و بار (bar) را داشته و برای مصارف صنعتی و کالیبراسیون گیج های اندازه گیری خلاء و فشار رنج پایین بکار می رود. نوع طراحی پیچیده این پمپ ها باعث می شود که به راحتی بتوان انواع گیج های اندازه گیری فشار را با دقت بسیار بالا کالیبره کرد.

هند پمپ هیدرولیکی 

کالیبراتور پمپ فشار دستی هیدرولیکی برای استفاده از مایعات هیدرولیک طراحی گردیده است (مانند روغن ترانسفورماتور) و معمولا در رنج 0 تا 250 بار فشار ، پمپ را می توان مورد استفاده قرار داد. این هند پمپ برای کالیبره کردن انواع ابزار فشار سنج ، ترانسمیتر و سنسور فشار به عنوان فشار استاندارد استفاده می شود.
 
برای خرید هند پمپ و اطلاع از قیمت هند پمپ کالیبراسیون می توانید به فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز مراجعه نموده و از طریق شماره تماس های مندرج در سایت برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 
 
 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018