پلاریمتر ، قطبش سنج

قطبش سنج یا پلاریمتر چرخش نور قطبی شده را هنگام عبور از مایع فعال نوری را مورد اندازه‌ گیری قرار می دهد. در انگلیسی واژه (پلار Polar) به معنی قطب می باشد و (پلاریمتر Polarimeter) به معنای قطب سنج می باشد. برخی از مواد شیمیایی از نظر نوری فعال هستند و نور پلاریزه (یک جهته) با عبور از این مواد یا به چپ (در خلاف جهت عقربه‌های ساعت) یا راست (در جهت عقربه‌های ساعت) می‌چرخد.
میزان چرخش نور به عنوان زاویه چرخش شناخته می شود. جهت (در جهت عقربه‌های ساعت یا خلاف جهت عقربه‌های ساعت) و بزرگی چرخش اطلاعاتی را در مورد ویژگی‌های کایرال نمونه مانند غلظت نسبی انانتیومرهای موجود در نمونه نشان می‌دهد. برند مزولب MESU LAB یکی از برترین برندهای جهانی در زمینه تولید انواع پلاریمتر و قطب سنج می باشد. به عنوان مثال می توان به مدل های گوناگون این برند در قالب ذیل اشاره نمود: ME-SGWzz-1/2، ME-SGWzz-3 و ...
شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز انواع پلاریمتر را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد. با توجه به الطاف روز افزون خدای متعالی شرکت بهروز btmco.ir توانسته با سال ها سابقه و تلاش در زمینه تامین دستگاه های پلاریمتر در صدر لیست شرکت های تامین کننده پلاریمتر قرار بگیرد. و انواع پلاریمترها را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018