فلوسوئیچ 

فلوسوئیچ، مانند تمام کلیدها، وسیله ای است که برای ایجاد و قطع جریان الکتریکی در مدار طراحی شده است. در یک سیستم صنعتی، یک سوئیچ جریان برای نظارت و فرآیند کنترل سرعت فلو و سیال مانند بخار، مایعات و گازها ضروری است. سوئیچ های جریان به تثبیت استاندارد های ایمنی و حفاظت کمک میکند. و همچنین کنترل و برنامه ریزی فرآیند های کنترل جریان با راه اندازی در ماشینهای مختلف در یک سیستم  نیز کمک میکنند. همانطور که گفته شد، سوئیچ های جریان برای نظارت و کنترل نرخ جریان سیال در یک سیستم فرآیند صنعتی استفاده می شوند. سیستمهای صنعتی خودکار که سیال را پردازش میکنند، برای اطمینان از نرخ جریان ایمن و بهینه، به شدت به سوئیچهای جریان متکی هستند.
سوئیچ های جریان به سطوح نرخ جریان از پیش تنظیم شده پاسخ می دهند. و با رسیدن به آن سطوح، دو عملکرد را انجام می دهند. یعنی بستن کنتاکت ها و روشن کردن یک قطعه خاص از تجهیزات، یا باز کردن کنتاکت های آن و خاموش کردن یک قطعه خاص از تجهیزات. در هر جایی که جریان در یک سیستم نیاز به نظارت و/یا کنترل داشته باشد، یک سوئیچ جریان پیدا خواهید کرد. کاربردهای صنعتی زیادی وجود دارد که کنترل جریان در آنها مهم است. برخی از صنایع از جمله نفت و گاز، داروسازی و تصفیه آب. در مقیاس خانگی تر، سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های گرمایش مرکزی و پمپ های استخر شامل سوئیچ های جریان در سیستم خود می شوند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018