فلوسوئیچ 

فلوسوئیچ، مانند تمام کلیدها، وسیله ای است که برای ایجاد و قطع جریان الکتریکی در مدار طراحی شده است. در یک سیستم صنعتی، یک سوئیچ جریان برای نظارت و فرآیند کنترل سرعت فلو و سیال مانند بخار، مایعات و گازها ضروری است. سوئیچ های جریان به تثبیت استاندارد های ایمنی و حفاظت کمک میکند. و همچنین کنترل و برنامه ریزی فرآیند های کنترل جریان با راه اندازی در ماشینهای مختلف در یک سیستم  نیز کمک میکنند. همانطور که گفته شد، سوئیچ های جریان برای نظارت و کنترل نرخ جریان سیال در یک سیستم فرآیند صنعتی استفاده می شوند. سیستمهای صنعتی خودکار که سیال را پردازش میکنند، برای اطمینان از نرخ جریان ایمن و بهینه، به شدت به سوئیچهای جریان متکی هستند.
سوئیچ های جریان به سطوح نرخ جریان از پیش تنظیم شده پاسخ می دهند. و با رسیدن به آن سطوح، دو عملکرد را انجام می دهند. یعنی بستن کنتاکت ها و روشن کردن یک قطعه خاص از تجهیزات، یا باز کردن کنتاکت های آن و خاموش کردن یک قطعه خاص از تجهیزات. در هر جایی که جریان در یک سیستم نیاز به نظارت و/یا کنترل داشته باشد، یک سوئیچ جریان پیدا خواهید کرد. کاربردهای صنعتی زیادی وجود دارد که کنترل جریان در آنها مهم است. برخی از صنایع از جمله نفت و گاز، داروسازی و تصفیه آب. در مقیاس خانگی تر، سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های گرمایش مرکزی و پمپ های استخر شامل سوئیچ های جریان در سیستم خود می شوند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز می باشد. Copyrights. © 2018 by BTMCO
MySupپشتیبانی