سیگنال ژنراتور

یکی از نیاز های اساسی در آزمایشگاه های مخابرات و الکترونیک می باشد. در بسیاری از مواقع نیاز است سیگنالی را به عنوان تست با مشخصه های دلخواه تولید و به مدار اعمال کرد تا به عنوان منبع ورودی ، نویز و یا هر عامل خارجی دیگری که فقط تحت کنترل کاربر باشد استفاده شود. سیگنال ژنراتور (signal generator) یک تولید کننده سیگنال یا شکل موج مانند سینوسی ، مربعی ، مثلثی و... با دامنه و فرکانس های مختلف می باشد. به عنوان نمونه ، توسط یک سیگنال ژنراتور می توان شکل موج سینوسی به دامنه 1Vpp با فرکانس 20KHz را تولید کرد ؛ سپس از این سیگنال به عنوان منبع تغذیه در مدارات الکترونیکی ، مخابراتی و ... استفاده کرد. برای عیب یابی و طراحی در مدار نیاز به سیگنال قابل کنترل داریم تا بتوانیم بهترین عمکرد از مدار را فراهم آوریم.
از جمله کاربردهای سیگنال ژنراتور می توان به استفاده در مراکز تحقیق و توسعه ، آزمایشگاه های آموزشی مانند آزمایشگاه الکترونیک در دانشگاه ها ، تعمیر تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی ، تست پاسخ دهی و تست تحریک ، بررسی خصوصیات پاسخ فرکانسی و تزریق سیگنال داخل یک مدار اشاره کرد. شرکت بهروز ارائه دهنده انواع سیگنال ژنراتور های دیجیتال و آنالوگ با کیفیت تضمینی و نازلترین قیمت می باشد.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
سیگنال ژنراتور LODSTAR  AG-2601A

سیگنال ژنراتور LODSTAR AG-2601A

تماس بگیرید
021-33940961-2 
مولد موج میگر مدل SWG 1750

مولد موج میگر مدل SWG 1750

تماس بگیرید
021-33940961-2 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018