الایمنت همراستا ساز لیزری

کاربرد الایمنت همراستا ساز لیزری چیست؟ ماشین ها و تجهیزات مکانیکی که با یکدیگر هم محور شده اند، نیازمند آن هستند كه در هر دو صفحه افقی و عمودی در یک راستا قرار گیرند. ناهمراستایی می تواند در اثر هر یک از دو عامل ناهمراستایی موازی یا زاویه ای رخ دهد. نتایج ناشی از ناهمراستایی محور می تواند اثرات مخرب و جدی را بر خط تولید هر کارخانه ای وارد نماید که از جمله آن می توان به افزایش اصطكاك و در نتیجه مصرف انرژی بیشتر، خرابی زودرس بلبرینگ و کاسه نمد، خرابی زودرس شفت و کوپلینگ، نشتی بیش از حد روانكار های كاسه نمد، خرابی پیچ های کوپلینگ و افزایش لرزش و صدا اشاره کرد. 
این یک واقعیت است كه نا هم راستا بودن دو محور نقش اساسی در توقف های ناخواسته تجهیزات دوار دارد. الاینمنت دقیق محور می تواند به شکل چشمگیری از توقف های ناخواسته كه موجب غیر فعال شدن خط تولید می شود، جلوگیری کند. در عرصه رقابتی امروز كه شركت ها به سمت بهینه سازی و کاهش هزینه ها در حرکت هستند، ضرورت دستگاه الایمنت همراستا ساز لیزری بیش از پیش قابل توجه است.
دستگاه الایمنت یا بالانسر تسمه و پولی برای هم راستا سازی و هم محور سازی دقیق تسمه و پولی در زمان کوپلینگ شفت استفاده می شود. این دستگاه با نام هایی از قبیل الاینمنت توربین، تراز لیزری تسمه پولی و شفت، دستگاه الایمنت تسمه و پولی، دستگاه الایمنت لیزری صنعتی، الایمنت لیزری تسمه و ... شناخته می شود. جهت سفارش آنلاین، قیمت، خرید و فروش اینترنتی انواع الایمنت همراستا ساز لیزری، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی آنلاین بهروز مراجعه کنید. 
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی