تستر رنگ و تست چسبندگی رنگ

حتما برای شما هم پیش آمده که برای خرید خودرویی کارکرده نیاز به بررسی فنی و سلامت بدنه آن داشته باشید. یکی از اصلی ترین دغدغه خریداران خودروی کارکرده ، مشکل تشخیص دقیق رنگ خوردگی یا عدم رنگ خوردگی بدنه خودروی مورد خریداری می باشد. که گاها برای رفع این مشکل به مواردی همچون مراجعه به کارشناسان خودرو یا استفاده از دستگاه ضخامت سنج و تستر رنگ و تست چسبندگی رنگ متوسل می شوند که استفاده از این موارد مستلزم داشتن دانش کافی تجربه کاری بالا و استفاده از دستگاه تستر رنگ خودرو مناسب می باشد که نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ضخامت سنج در بازرگانی ابزار دقیق بهروز ارائه کننده انحصاری آن است.
امروزه ارزیابی ضخامت پوشش رنگ و یکنواختی سطح لایه های رنگ در فرآیند ساخت هواپیما ، حمل و نقل های هوایی، خودرو و سایر صنایع از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که عدم بررسی این فرآیند ممکن است آسیب های جدی به صنعت وارد کند. برای مثال در صورتی که ضخامت پوشش رنگ بدنه خودرو بیش از مقدار استاندارد تعیین شده باشد؛ بدنه قابلیت دفع یکنواخت میدان های الکتریکی و الکترومغناطیسی محیط اطراف را نداشته و با برخورد صاعقه به بدنه خودرو منجر به آتش سوزی و خسارت مالی و جانی شود. همچنین در نقطه مقابل اگر ضخامت پوشش رنگ کمتر از مقدار معین باشد؛ در طول زمان منجر به فرسایش سریع رنگ و آسیب به فلز بدنه خودرو خواهد شد که نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش بازرگانی ابزار دقیق بهروز ارائه کننده انحصاری آن است.
عرضه فروش , تحلیل و نقد و بررسی انواع تستر رنگ و تست چسبندگی رنگ  به همراه مشخصات فنی و لیست قیمت در کاملترین فروشگاه تجهیزات اندازه گیری ابزار دقیق : بهروز
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی