دورسنج لیزری

 امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده روز افزون از موتور های الکتریکی کاربرد های تاکومتر لیزری یا دور سنج لیزری بیشتر از قبل بوده و در این متن به سوال هایی مانند دورسنج لیزری چیست؟ کاربرد دورسنج دیجیتال؟ خرید تاکومتر لیزری و قیمت تاکومتر لیزری می پردازیم.

دورسنج لیزری چیست؟ 

یکی از دستگاه هایی که جهت اندازه گیری سرعت دوران، تعداد دور و سرعت خطی یک جسم دوار بکار می رود دورسنج/تاکومتر و یا سرعت سنج نامیده می شود. دور سنج ها با توجه به کاربرد آن به انواع دورسنج تماسی و غیر تماسی تقسیم می گردند. که در مکان هایی که با سرعت بالا مواجه هستیم و یا مواردی که نمی توان با شی تماس برقرار کرد از دورسنج های غیر تماسی استفاده می شود. از دورسنج ها/تاکومترها برای اندازه گیری سرعت موتورهای دوار، فن های متحرک، اندازه گیری سرعت خطوط طولی نظیر نوار نقاله و ... استفاده می شود. سرعت سنج سرعت چرخش دیسک یا شفت مانند موتور را اندازه گیری می کند و نتایج را برحسب دور در دقیقه (RPM) بیان می کند. 

مزایا استفاده از دور سنج دیجیتال 

از مزایای اصلی دستگاه سرعت سنج دیجیتال نسبت به همتایان آنالوگ خود، توانایی ارائه خوانش دقیق تر و ثابت تر است. سایر مزایای قابل توجه سرعت سنج های دیجیتال نسبت به سرعت سنج های آنالوگ عبارتند از: توانایی تغییر واحدهای اندازه گیری، یادآوری آخرین قرائت ها و مشاهده حداقل، حداکثر و میانگین اندازه گیری ها.

برند ها و محصولات

 از برند های معروف در زمینه تاکومتر لیزری می توان به دور سنج لیزری یونیتی، تاکومتر مارمونیکس، دورسنج لیزری اکستچ اشاره کرد. همچنین از محصولات پرفروش دور سنج لیزری می توان یونیتی مدل UT372، یونیتی مدل UT-373 ،مارمونیکس MTC-602 همچنین برای خرید دور سنج لیزری و یا اطلاع از قیمت دور سنج لیزری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018 
MySupپشتیبانی