دستگاه تزریق جریان

دستگاه تزریق جریان تک فاز و سه فاز برای انجام تست های اولیه تکفاز و سه فاز مورد استفاده قرار می گیرند. به طور مثال برای تست رله های بیمتال می توان از آنها استفاده نمود. برای اجرای تست های پیوستگی مدارات و بررسی صحت نسبت تبدیل و پلاریته CT در مراحل راه اندازی از دستگاه تست پرایمری استفاده می شود. همچنین از این دستگاه می توان برای تست رله های حفاظتی از طریق تزریق جریان به اولیه CT ها استفاده کرد. این دستگاه ها معمولا می توانند تا رنج های جریان بالا به طور مثال 9000 آمپر تکفاز یا سه فاز ساخته شوند.
به عنوان یک نمونه کامل و حرفه ای از دستگاه تزریق جریان می توان به دستگاه تزریق جریان برند میگر مدل MEGGER CSU600AT اشاره کرد که ساخت کشور آمریکا بوده و قابلیت تزریق جریان تا 600 آمپر را دارد. همچنین این دستگاه قابل استفاده در پست های فشار قوی و مجهز به تایمر است. شما می توانید برای خرید دستگاه تزریق جریان برند میگر مدل MEGGER CSU600AT و دریافت مشاوره در مورد انواع دستگاه تزریق جریان با کارشناسان ما در شرکت بهروز تماس حاصل فرمایید.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز می باشد. Copyrights. © 2018 by BTMCO
MySupپشتیبانی