فلو سوئیچ پدالی

فلو سوییچ پدالی نوعی از سوییچ های مکانیکی الکتریکی می باشد. که با قرار دادن یک پدال یا دستک در مسیر سیال کنتاکتی را باز یا بسته میکند. این نوع فلو سوییچ در جایی کاربرد دارد که عبور سیال از داخل لوله در فرآیند کنترل باید هشدار یا فرمانی را برای قسمتی دیگر از سیستم کنترل صادر کند. و زمانی که سیال با پدال یا دستک برخورد میکند فرمان صادر می شود. سوئیچ جریان از نیروی سیال برای به حرکت درآوردن پدال برای شناسایی جریان ورودی یا حرکت سیال در خط لوله استفاده می کند. در صورت عدم مایع یا مایع ساکن، فنر منبسط می شود. و آهنربا را به صورت عمودی به سمت پایین فشار می دهد. درصورتی که جریان اتفاق می افتد و پارو با زاویه  20 یا  30 درجه یا بیشتر از آن به سمت بالا رانش می کند و بالا می رود. و  فنری را برای فعال کردن سوئیچ که در یک مدار متصل است به سمت بالا فشار می دهد. می توانید طول پارو را با کمک قطر لوله تنظیم کنید.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
فلوسوییچ پدالی FSM-6100 ویکا

فلوسوییچ پدالی FSM-6100 ویکا

تماس بگیرید
021-33940961-2 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018