مولتی متر رومیزی هیوکی مدل HIOKI 3236 HIOKI 3236

برند : HIOKI/JAPAN دسته بندی: مولتی متر رومیزی
5 از 1 رای

کد محصول : 36874295

شرح مختصر

مولتی متر رومیزی هیوکی ۳۲۳۶ دستگاهی مناسب برای اندازه گیری پارامتر هایی نظیر ولتاژ DC و AC ، جریان AC و DC و مقدار مقاومت می باشد . محدوده اندازه گیری مقدار ولتاژ DC در بازه ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ ولت و محدوده اندازه گیری ولتاژ AC در بازه ۳ تا ۷۵۰ می باشد

قیمت تماس بگیرید

مولتی متر رومیزی هیوکی مدل HIOKI 3236 :

مولتی متر رومیزی هیوکی ۳۲۳۶ دستگاهی مناسب برای اندازه گیری پارامتر هایی نظیر ولتاژ DC و AC ، جریان AC و DC و مقدار مقاومت می باشد . محدوده اندازه گیری مقدار ولتاژ DC در بازه ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ ولت و محدوده اندازه گیری ولتاژ AC در بازه ۳ تا ۷۵۰ می باشد . همچنین محدوده اندازه گیری جریان AC و DC توسط این مولتی متر رومیزی هیوکی ۳۲۳۶ در بازه ۳۰ میلی آمپر تا ۱۰ آمپر با دقت اندازه گیری بالا می باشد . بدین ترتیب می توانید مقادیر مختلف ولتاژ و جریان را تا رنج وسیعی اندازه گیری نمایید . عملکرد مقایسه ای دستگاه ، امکان تنظیم نرخ نمونه برداری ، امکان انجام تست دیود و پیوستگی مدار از دیگر ویژگی های مولتی متر رومیزی هیوکی HIOKI 3236 می باشد .

مشخصات فنی مولتی متر رومیزی هیوکی مدل HIOKI 3236 :

قابلیت اندازه گیری ولتاژ DC در محدوده : ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ ولت

قابلیت اندازه گیری ولتاژ AC در محدوده : ۳ تا ۷۵۰ ولت

قابلیت اندازه گیری جریان AC و DC در محدوده : ۳۰ میلی آمپر تا ۱۰ آمپر

قابلیت اندازه گیری مقدار مقاومت در محدوده : ۳۰۰ اهم تا ۳۰ مگا اهم

قابلیت عملکرد مقایسه ای بین داده ها

قابلیت انتخاب نرخ نمونه برداری از بین : ۲٫۵ یا ۵ pts/sec

قابلیت انجام تست دیود و پیوستگی مدار

قابلیت مقایسه بین کمترین و بیشترین مقادیر داده ها

دارای صفحه نمایش ۴ رقمی

توضیحات بیشتر :

 هنگام کار با دستگاه مولتی متر رعایت چند نکته ضروری است: 1 برای اندازه گیری شدت جریان باید دستگاه را به طور سری در مدار قرار داد. 2-برای اندازه گیری اختلاف پتانسیل باید دستگاه را به طور موازی بین دو نقطه از مدار قرار داد. 3 هنگام اندازه گیری مقاومت لازم است جریان برق را قطع نموده در غیر اینصورت به دستگاه آسیب می رسد.مولتی متر ها در انواع مختلف دیجیتالی با قابلیت های مختلف در بازار یافت می شوند. این دستگاه را با جستجو عبارات کلیدی زیر می توانید پیدا کنید.از قبیل : مولتی متر  دیجیتال ، مولتی تستر دستی  ،ولت متر   ، اهم متر ، آوومتر ، خازن متر ، اندوکتانس متر ، مقاومت سنج و ... .جهت سفارش آنلاین و خرید اینترنتی انواع مولتی متر های  دیجیتال ، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی آنلاین بهروز مراجعه کنید.شرکت بهروز تامین کننده و نماینده رسمی برند های مارمونیکس ، کیوریتسو ، هیوکی ، مستک ، لوترون و... در ایران می باشد.

مشخصات ظاهری
نوع دستگاه
نوع کاربری
وزن
سایز
مشخصات فنی
رنج اندازه گیری جریان AC
رنج اندازه گیری جریان DC
رنج اندازه گیری ولتاژ AC
رنج اندازه گیری ولتاژ DC
رنج اندازه گیری فرکانس
رنج اندازه گیری مقاومت
رنج اندازه گیری خازن
قابلیت ها
اندازه گیری دما
قابلیت تست
قابلیت نمایش
قابلیت خاص
شیوه ارتباطی
قابلیت اتصال به کامپیوتر
حافظه
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش
نوع تغذیه
نرم افزار

شرکت بهروز :
جهت استعلام قیمت با شماره تلفن های 02133941362 یا 02133957143 یا 02133931174 یا 05131774 تماس حاصل نمایید.

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.