ضخامت سنج رنگ روی بتن چوب پلاستیک PosiTector PT200 PosiTector PT200

برند : Defelsko دسته بندی: ضخامت سنج رنگ و لعاب

کد محصول : 44415060

شرح مختصر

ضخامت سنج رنگ روی بتن چوب پلاستیک PosiTector PT200

قیمت تماس بگیرید

ضخامت سنج رنگ روی بتن چوب پلاستیک PosiTector PT200

PosiTector PT200

برند آمریکایی PosiTector در ۶ مدل ارائه می شود که ویژگی های آن در جدول مشخصات فنی زیر درج شده است. شما با استفاده از این ضخامت سنج می توانید میزان ضخامت پلیمر روی چوب، پلاستیک، فایبرگلس و … را اندازه گیری کنید.

مشخصات فنی دستگاه :

  • دارای گواهی کالیبراسیون NIST
  • دارای پورت USB برای اتصال سریع و ساده به کامپیوتر
  • دارای استاندارد IP5X برای جلوگیری از خوردگی و مقاومت در برابر صدمه
  • دارای صفحه نمایش مقاوم در برابر ضربه
ارزیابی و مشخصه ها و عوامل موثر بر ضخامت سنجی پوشش رنگ را می توان  به شرح ذیل توضیح داد.
سنج ضخامت پوشش غیر destructively ضخامت پوشش رنگ غیر مغناطیسی بر روی لایه مغناطیسی فلزی (مانند فولاد، آهن، آلیاژ و فولاد مغناطیسی سخت) اندازه گیری می تواند (مانند آلومینیوم، کروم، مس، تانتال، لاستیک، رنگ، و غیره) و غیر مغناطیسی ضخامت پوشش های غیر رسانا در بستر فلزی (مانند مس، آلومینیوم، روی، قلع, و غیره.) (به عنوان مثال، تانتال, لاستیک, رنگ, پلاستیک, و غیره.).
عوامل موثر بر ضخامت پوشش رنگ به شرح ذیل است .
1. فلز خواص مغناطیسی
اندازه گیری ضخامت مغناطیسی متاثر از خواص مغناطیسی فلزهای  پایه (در کاربردهای عملی، تغییر در خواص مغناطیسی فولاد کم کربن به جزئی بتوان). به منظور اجتناب از اثر حرارتی و عوامل کار سرد خواص فلز پایه قطعه test استفاده شود. قطعه استاندارد ابزار calibrates; آن نیز می تواند با قطعه test به پوشش داده شده کالیبره شود.
2. خواص الکتریکی فلزی ماتریس
هدایت فلزات پایه اندازه گیری بوده و هدایت الکتریکی فلز پایه مربوط به روش حرارتی و ترکیب مواد آن است. دستگاه کالیبره شده با استفاده از یک قطعه استاندارد است که دارای خواص مشابه به عنوان فلز پایه قطعه test.
3. ضخامت فلز
هر دستگاه دارای ضخامت بحرانی فلز پایه. بالای این ضخامت اندازه گیری توسط ضخامت فلز پایه نخواهد کرد. ارزش حیاتی ضخامت این ابزار در جدول 1 نشان داده شده است.
4. لبه اثر
این ساز حساس به steepness شکل سطح قطعه test است. بنابراین، آن را غیر قابل اعتماد برای اندازه گیری در نزدیکی لبه قطعه test و یا در گوشه درونی است.
5. انحنای
انحنای نمونه اثر بر روی اندازه گیری است. این اثر همیشه قابل توجهی به عنوان شعاع انحنای کاهش را افزایش می دهد. بنابراین، اندازه گیری شده بر روی سطح قطعه منحنی test قابل اعتماد نیست.
6. تغییر شکل قطعه test
کاوشگر تغییر شکل نمونه پوشش نرم بنابراین داده های قابل اعتماد در این نمونه اندازه گیری می شود.
7. سطح زبری
زبری سطح فلز پایه و پوشش لایه در اندازه گیری است. زبری افزایش می یابد و نفوذ افزایش یافته است. سطوح ناهموار می تواند خطاهای سیستماتیک و تصادفی و تعداد اندازه گیری باید در مکان های مختلف برای هر اندازه گیری برای غلبه بر این خطای تصادفی افزایش یافته است. اگر فلز پایه خشن لازم برای بررسی نقطه صفر ساز در قطعه فلز test با زبری مشابه بدون پوشش است. و یا حل لایه پوشش با یک راه حل که هنوز نه برای خوردن فلز پایه و سپس ابزار proofread. نقطه صفر.
8. میدان مغناطیسی
میدان های مغناطیسی قوی تولید شده توسط تجهیزات الکتریکی مختلف اطراف آن به طور جدی از تداخل با مغناطیسی روش اندازه گیری ضخامت.
9. پیوست شده مواد
ابزار حساس به مواد چسبنده است که جلوگیری از پروب از آمدن به تماس نزدیک با سطح پوشش است. بنابراین، مواد پیوست شده باید برای اطمینان از ارتباط مستقیم بین سطح قطعه test و پروب دستگاه حذف خواهند شد.
10. فشار پروب
مقدار فشار اعمال شده توسط کاوشگر در قطعه test خواندن اندازه گیری تاثیر می گذارد، بنابراین فشار ثابت.

مشخصات ظاهری
وزن
سایز
مشخصات فنی
رنج اندازه گیری
نوع پراب
قابلیت ها
اندازه گیری عناصر غیر آهنی دارد
قابلیت اندازه گیری پیوسته
شیوه ارتباطی
قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق USB دارد
حافظه
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش
نوع تغذیه
نرم افزار

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

برچسب ها :


Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.