کالیبراتور جریان

دستگاه های اندازه گیری بر اثر عوامل فیزیکی مانند صدمه و یا استفاده نادرست اپراتور در شرایط نامتعارف و یا تغییر ظرفیت و راندمان قطعات استفاده شده و ... ممکن است پس از مدتی دچار خطا شوند که در این صورت جهت کالیبره نمودن دستگاه بایستی از یک دستگاه مرجع استفاده نمود که میزان خطای آن استاندارد شده باشد. به طور مثال کالیبراتور جریان اکستچ مدل 412300A یک دستگاه مرجع برای کالیبراسیون جریان است که از محصولات پر فروش بازار در این زمینه بوده و توسط شرکت بهروز در ایران ارائه می شود. برای دریافت اطلاعات در زمینه خرید کالیبراتور جریان و همچنین مشخصات فنی کالیبراتور اکستچ هم اکنون با استفاده از شماره تماس های 051-31774 و 021-33940961 با کارشناسان ما در شرکت بهروز تماس حاصل فرمایید. کالیبراتور جریان دستگاهی است که برای اندازه گیری سیگنال الکتریکی جریان مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع بدین صورت عمل می کند که با شبیه سازی سیگنال فرآیند جریان و بررسی مقدار اندازه گیری شده توسط دستگاه آمپرمتر متوجه صحت دستگاه و یا میزان خطای آن می شود. انواع کالیبراتور جریان با ارزان ترین قیمت در فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز عرضه می گردد. 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
کالیبراتور جریان و ولتاژ لوترون مدل LUTRON CC-421

کالیبراتور جریان و ولتاژ لوترون مدل LUTRON CC-421

قیمت : ۵,۳۰۰,۰۰۰   تومان 5,400,000 تومان
 
  021-33940961-2 
 
کالیبراتور جریان و ولتاژ اکستچ مدل EXTECH PRC10

کالیبراتور جریان و ولتاژ اکستچ مدل EXTECH PRC10

قیمت : ۱۴,۸۰۰,۰۰۰   تومان 17,300,000 تومان
 
  021-33940961-2 
 
کالیبراتور جریان اکستچ مدل EXTECH 412300A

کالیبراتور جریان اکستچ مدل EXTECH 412300A

تماس بگیرید
 
  021-33940961-2 
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.نمایندگی رسمی یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی