کلمپ آمپرمتر نشت یاب 

کلمپ آمپرمتر نشت یاب چیست، کاربرد کلمپ آمپرمتر نشت یاب چیست، رنج اندازه گیری کلمپ آمپرمتر نشت یاب چقدر است، نحوه کار با کلمپ آمپرمتر نشت یاب چگونه است و ... از جمله سوالات متداول در زمینه این نوع کلمپ هاست که همواره از سوی کاربران مطرح است. در این جا قصد داریم چند خطی را به بررسی این نوع کلمپ بپردازیم.
کلمپ آمپرمتر نشت یاب عموما برای اندازه گیری در رنج میلی آمپر و همانطور که از اسم آن پیداست برای یافتن جریان نشتی در انواع دستگاه های الکتریکی استفاده می شود. این نوع از کلمپ آمپر متر ها معمولا دارای دهانه فک با ابعاد کوچک تر نسبت به انواع کلمپ آمپرمتر های دیگر است. به عنوان یک نمونه از این نوع کلمپ ها می توان به نشت یاب جریان کلمپی مستک مدل MASTECH MS2010B اشاره کرد که دارای دهانه فک 31 میلی متری بوده و برای اندازه گیری جریان در رنج های مختلف، با دقت بالا، بدون ایجاد قطعی در مدار و به خصوص در مکان هایی که دسترسی به آن ها میسر نیست، مناسب است. برای خرید نشت یاب کلمپی مستک مدل MASTECH MS2010B و دیگر انواع کلمپ آمپرمتر نشت یاب جریان به فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز مراجعه فرمایید.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018 
MySupپشتیبانی