استرس سنج محیطی و WBGT متر

دستگاه WBGT یک ابزار اندازه گیری است که از دمای محیط، رطوبت نسبی، باد و تابش خورشید از خورشید استفاده می کند تا معیاری را به دست آورد که می تواند برای نظارت بر شرایط محیطی در حین تمرین و کار مورد استفاده قرار گیرد. از این دستگاه برای تعیین میزان استرس گرمایی در سالن های ورزشی یا محیط های کاری بسیار گرم مورد استفاده قرار می گیرد. 
به عنوان مثال کارگرانی که مجبور به کار در شرایط سخت، طاقت فرسا و گرم هستند. باید از استرس گرمایی جلوگیری کنند و پیش گیری به عمل آورند زیرا استرس گرمایی باعث ایجاد مشکلاتی از قبیل: جوشهای پوستی ،گیجی وتشنج ،بیهوشی و ... می شود. 
از علائم اولیه بروز استرس گرمایی می توان به خستگی مفرط، خواب آلودگی، عدم ثبات و تعادل در تصمیم گیری اشاره نمود. که می توان مشکلاتی جدید را پید آورد. در صورتیکه فرد دارای این علائم مورد درمان قرار نگیرد، فرد دچار شرایط بحرانی و تشنج و بیهوشی خواهد شد. 
برای اطلاع از قیمت، مشخصات فنی و خرید و فروش این محصول از فروشگاه اینترنتی بهروز با کارشناسان فنی ما در واحد بازاریابی و فروش در ارتباط باشید. برند های زیاد در سطح جهانی اقدام به تولید و ساخت این گونه دستگاه ها نموده اند که یکی از برترین این برند ها Extech می باشد. دستگاه استرس سنج محیطی WBGT متر اکستچ مدل EXTECH HT30 را می توان یکی از پر کاربردترین دستگاه های استرس سنج دانست. برای سفارش این کالا می توانید با کارشناسان فنی ما در شرکت بهروز در ارتباط باشید. 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
استرس سنج محیطی،WBGT متر اکستچ مدل EXTECH HT30

استرس سنج محیطی،WBGT متر اکستچ مدل EXTECH HT30

قیمت : ۱۵,۶۰۰,۰۰۰   تومان 21,000,000 تومان
021-33940961-2
 
استرس سنج تس مدل TES 1369B

استرس سنج تس مدل TES 1369B

تماس بگیرید
021-33940961-2
 

  مقالات و کتب علمی

شیمیکال      
اخبار      
 
 
      راهنمای مشتری
 
       ارسال سفارش و پیگیری تیپاکس
       شیوه های پرداخت

        خدمات مشتری

         آموزش 
         تضمین اصالت و بهترین قیمت کالا
         رویه های بازگرداندن کالا و وجه 

  از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

  facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
   
    
   
  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
  MySupپشتیبانی