استرس سنج محیطی و WBGT متر

دستگاه WBGT یک ابزار اندازه گیری است که از دمای محیط، رطوبت نسبی، باد و تابش خورشید از خورشید استفاده می کند تا معیاری را به دست آورد که می تواند برای نظارت بر شرایط محیطی در حین تمرین و کار مورد استفاده قرار گیرد. از این دستگاه برای تعیین میزان استرس گرمایی در سالن های ورزشی یا محیط های کاری بسیار گرم مورد استفاده قرار می گیرد. 
به عنوان مثال کارگرانی که مجبور به کار در شرایط سخت، طاقت فرسا و گرم هستند. باید از استرس گرمایی جلوگیری کنند و پیش گیری به عمل آورند زیرا استرس گرمایی باعث ایجاد مشکلاتی از قبیل: جوشهای پوستی ،گیجی وتشنج ،بیهوشی و ... می شود. 
از علائم اولیه بروز استرس گرمایی می توان به خستگی مفرط، خواب آلودگی، عدم ثبات و تعادل در تصمیم گیری اشاره نمود. که می توان مشکلاتی جدید را پید آورد. در صورتیکه فرد دارای این علائم مورد درمان قرار نگیرد، فرد دچار شرایط بحرانی و تشنج و بیهوشی خواهد شد. 
برای اطلاع از قیمت، مشخصات فنی و خرید و فروش این محصول از فروشگاه اینترنتی بهروز با کارشناسان فنی ما در واحد بازاریابی و فروش در ارتباط باشید. برند های زیاد در سطح جهانی اقدام به تولید و ساخت این گونه دستگاه ها نموده اند که یکی از برترین این برند ها Extech می باشد. دستگاه استرس سنج محیطی WBGT متر اکستچ مدل EXTECH HT30 را می توان یکی از پر کاربردترین دستگاه های استرس سنج دانست. برای سفارش این کالا می توانید با کارشناسان فنی ما در شرکت بهروز در ارتباط باشید. 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
استرس سنج تس مدل TES 1369B

استرس سنج تس مدل TES 1369B

تماس بگیرید
021-33940961-2 
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018 
MySupپشتیبانی