ارت سنج سه سیمه

در سیستم های الکتریکی روز جهان با توجه به نوسانات برق و حوادث طبیعی مانند رعد برق و صاعقه برای دستیابی به یک سیستم پایدار و حفاظت شده عواملی مانند سیستم های ارتینگ و چاه ارت به عنوان مهمترین عناصر در حفاظت الکتریکی همچنان مطرح است و جهت بدست آوردن و ایجاد یک سامانه اتصال زمین کارآمد، با دوام و قابل اعتماد بایستی از جهات مختلف، اعم از طراحی چاه ارت، اجرا چاه ارت و انتخاب مصالح چاه ارت شامل کاهنده های مقاومت زمین مثل بنتونیت، زغال، نمک، صفحه مسی و ... و همچنین مهم ترین بخش ابزار کنترل جهت تست چاه ارت بطور مثال که دستگاه ارت سنج سه سیمه کیوریتسو است توجه لازم را داشت. 

اهمیت چاه ارت

اما در بین تمامی بخش‌های مختلف این سامانه ارتینگ، چاه ارت دارای حساسیت و ویژگی‌های خاصی می‌باشد زیرا پس از اجرا قابل دسترسی مجدد نیست و در صورت بروز اشکال کار چندانی برای آن نمی‌توان کرد و با عنایت به اینکه این بخش، نقشی تعیین کننده دارد، می‌توان گفت: مهمترین و حساس‌ترین بخش سامانه اتصال زمین بوده و طراحی و اجرای صحیح و اندازه گیری با ارت سنج سه سیمه از اهمیت اساسی برخوردار است. ولی متاسفانه در حال حاضر کمبود منابع کاربردی در مورد سامانه اتصال زمین احساس می‌شود. که این خود موجب گسترش اشتباهات و اختلاف نظر‌هایی، بویژه در زمینه اجرای چاه ارت شده است.
اغلب شاهد اجرا‌های نادرست و در نتیجه عدم دستیابی به مقاومت مناسب و یا بی دوام بودن چاه‌های اجرا شده هستیم. گاهی یک بی دقتی ساده در اجرای چاه باعث از دست رفتن کل هزینه‌ها و ناکارآمدی سیستم اتصال زمین و در نتیجه ناایمن شدن شبکه برق و بروز پیامد‌های ناگوار ناشی از آن می‌شود؛ لذا شرکت بازرگانی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با در اختیار داشتن تیمی کارآمد در کنار شماست تا با فروش انواع ارت سنج سه سیمه و تجهیزات ارتینگ از خرید تا اتمام کار مورد نیاز شما، دانش و امکانات خود را در اختیار شما پیمانکاران و مهندسین سازمان نظام مهندسی گذاشته و امید است تا گامی موثر و مهم در راستای عدم وقوع بسیاری از مشکلات باشیم. پس شایسته است برای سنجش میزان مقاومت اهمی چاه با ارت سنج سه سیمه  اهمیتی ویژه و جایگاهی خاص قائل شویم.
شرکت تجهیزات اندازه گیری بهروز کوشیده است شناختی علمی در عین حال ساده از مسائل اجرایی و عوامل موثر در کیفیت چاه ارت به دست آورده و راهکار‌هایی مناسب و کاربردی برای اجرا و نیز حل مشکلات آن ارائه نماید. همچنین نحوه کاربرد قطعات و ملزومات چاه ارت و بنتونیت به عنوان یک الکترولیت خوب از این جهت بوده که این ماده تاثیر فوق العاده مطلوبی در کاهش مقاومت چاه، کاهش هزینه‌ها و پایداری و دوام طولانی مدت چاه زمین دارد و جایگزین مناسبی بجای زغال و نمک است.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی