فازمتر القایی

فازمتر القایی ابزاری است که همه باید در جعبه ابزار الکتریکی خود داشته باشند. فازمتر القایی یا تستر ولتاژ بدون تماس ابزاری است که برای تشخیص ایمن ولتاژ در یک اتصال الکتریکی بدون نیاز به تماس مستقیم با منبع طراحی شده است. این دستگاه در صورت وجود ولتاژ با ایجاد هشدار به صورت بصری یا صوتی یا هردو کاربر را از وجود فاز مطلع می کند.فازمتر های القایی برای جابجایی یا پیکربندی مجدد کلیدهای چراغ، پریزهای برق و سایر اتصالات برقی و همچنین عیب یابی مشکلات در همان مناطق مفید هستند. از مزایای استفاده از فازمتر القایی می توان به سبک بودن،  قابل حمل بودن و کم خطر بودن اشاره کرد. 

نحوه کار فازمتر القایی

تسترهای ولتاژ غیر تماسی دارای سنسوری هستند که در نوک ابزار تعبیه شده است که هنگام لمس چیزی مانند پریز یا سیم برق، ولتاژ را تشخیص می دهد. ولتاژ شناسایی شده به صورت خازنی از یک مدار با تستر ولتاژ جفت می شود و به مرجع زمین که شخصی است که تستر را نگه می دارد، باز می گردد. هنگامی که ولتاژ تشخیص داده شد، نوک تستر می درخشد و ابزار بوق می زند. ابزارهایی که دارای عملکردهای دوگانه هستند، معمولاً دارای ویژگی های تغییر رنگ و صدادار می باشند.

انواع فازمتر القایی

  • فازمتر القایی با سنسور ولتاژ
  • فازمتر القایی با سنسور خازنی

فازمتر القایی با سنسور ولتاژ

این تسترهای ولتاژ از میدان مغناطیسی استفاده می کنند تا تشخیص دهند که آیا سیم یا جسم جریانی از آن عبور می کند یا خیر. این دستگاه ها فقط روی اجسامی که رسانا هستند مانند فلز کار می کنند. 

فازمتر القایی با سنسور خازنی

تسترهای ولتاژ کوپل شده خازنی میدان الکتریکی را اندازه گیری می کنند و می توانند هر چیزی را که به عنوان یک ماده دی الکتریک یا جسم رسانا عمل می کند را تشخیص دهند. این ولتاژ سنج ها برای اجسام فلزی یا غیر فلزی مناسب هستند. 

توضیحات بیشتر

امروزه با ساخت فازمترهای دیجیتالی دیگر فازمترهای قدیمی جای خود را به فازمترهای دیجیتال می دهند. فازمتر القایی وسیله‌ ای برای تشخیص وجود ولتاژ الکتریکی است. در یک  فازمتر القایی با تماس دادن قسمت فلزی تستر با قسمت برق دار و فشردن دکمه تست با انگشت از طریق روشن یا عدم روشن شدن لامپ نئون می توان فاز و نول را تشخیص داد. همچنین با تماس شصتی Test (نه فشار دادن آن) و گرفتن تستر در مجاورت سیم یا کابل برق در صورت وجود ولتاژ و جریان AC علامتی ظاهر خواهد شد. که به این روش بدون تماس مستقیم با هادی سیم یا کابل از وجود یا عدم وجود ولتاژ در آن مطلع می گردید. بهترین و با کیفیت ترین انواع فازمترهای القایی را می توانید از شرکت بین المللی بهروز به عنوان شرکت پیشرو در تهیه و تامین تجهیزات اندازه گیری در ایران خریداری نمایید.

برند های معروف فازمتر های القایی

فازمتر های القایی دارای برند های متفاوتی می باشد که بسته به قیمت و کاربری باهم متفاوت هستند. از برند های معروف تستر های القایی می توان به فازمتر القایی یونیتی، فازمتر القایی اکستک، فازمتر القایی مارمونیکس، فازمتر القایی فلوک و فازمتر القایی مستک اشاره کرد. بازرگانی بین المللی بهروز وارد کننده انواع فازمتر القایی در ایران با بهترین قیمت می باشد. برای خرید فازمتر القایی و اطلاعات از قیمت فازمتر القایی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 
 
 
 
 


جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی