لومینانس متر، لومینومتر

لومینانس متر چیست؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید با مفهوم لومینانس آشنا شویم که به همین جهت در متن ذیل توضیحاتی در مورد این مفهوم ارائه می دهیم.
لومینانس یا درخشندگی یا تراکم نور در نورسنجی ، معیاری است برای سنجش شدت نور در واحد مساحت در یک راستای مشخص که با واحد نیت اندازه گیری می‌شود. لومینانس بیانگر میزان نور عبوری از یک سطح ، یا گسیل‌ یافته از آن ، در یک زاویهٔ فضایی مشخص است. به عبارت دیگر لومینانس را می توان شدت نور ساطع شده در واحد سطح دیده شده از یک جهت بخصوص تعریف نمود.هرچه درخشش بیشتر باشد، نور در آن جهت متمرکز تر است. لومینانس معیاری است که بوسیله آن می توان میزان درخشان بودن یک سطح را مشخص نمود. در سیستم اس‌ آی(SI) واحد درخشندگی ، کاندلا بر متر مربع (cd/m۲) می باشد.
لومینانس متر یا لومینومتر در واقع دستگاهی است که میزان لومینانس یا درخشندگی در یک سطح را اندازه گیری می کند. انواع لومینانس متر ها غالبا از یک تجهیز جانبی استفاده می کنند که دارای یک لنز برای تشخیص و اندازه گیری میزان لومینانس سطح می باشد. سیگنال اندازه گیری از طریق سیم رابط به دستگاه لومینانس متر منتقل شده و در پردازنده دستگاه تجزیه و تحلیل می شود و بدین صورت مقدار درخشندگی سطح مورد اندازه گیری بر روی صفحه نمایش دیجیتال دستگاه نمایان می شود. برای دریافت مشاوره فنی و تخصصی در زمینه خرید لومینانس متر و لومینومتر و همچنین اطلاع از جزئیات فروش لومینانس متر ها با ارزان ترین قیمت در شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز می توانید از طریق شماره تماس 051-31774 با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
لومینانس متر تس مدل TES 137

لومینانس متر تس مدل TES 137

تماس بگیرید
021-33940961-2 
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز می باشد. Copyrights. © 2018 by BTMCO
MySupپشتیبانی