لومینانس متر، لومینومتر

لومینانس متر چیست؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید با مفهوم لومینانس آشنا شویم که به همین جهت در متن ذیل توضیحاتی در مورد این مفهوم ارائه می دهیم.
لومینانس یا درخشندگی یا تراکم نور در نورسنجی ، معیاری است برای سنجش شدت نور در واحد مساحت در یک راستای مشخص که با واحد نیت اندازه گیری می‌شود. لومینانس بیانگر میزان نور عبوری از یک سطح ، یا گسیل‌ یافته از آن ، در یک زاویهٔ فضایی مشخص است. به عبارت دیگر لومینانس را می توان شدت نور ساطع شده در واحد سطح دیده شده از یک جهت بخصوص تعریف نمود.هرچه درخشش بیشتر باشد، نور در آن جهت متمرکز تر است. لومینانس معیاری است که بوسیله آن می توان میزان درخشان بودن یک سطح را مشخص نمود. در سیستم اس‌ آی(SI) واحد درخشندگی ، کاندلا بر متر مربع (cd/m۲) می باشد.
لومینانس متر یا لومینومتر در واقع دستگاهی است که میزان لومینانس یا درخشندگی در یک سطح را اندازه گیری می کند. انواع لومینانس متر ها غالبا از یک تجهیز جانبی استفاده می کنند که دارای یک لنز برای تشخیص و اندازه گیری میزان لومینانس سطح می باشد. سیگنال اندازه گیری از طریق سیم رابط به دستگاه لومینانس متر منتقل شده و در پردازنده دستگاه تجزیه و تحلیل می شود و بدین صورت مقدار درخشندگی سطح مورد اندازه گیری بر روی صفحه نمایش دیجیتال دستگاه نمایان می شود. برای دریافت مشاوره فنی و تخصصی در زمینه خرید لومینانس متر و لومینومتر و همچنین اطلاع از جزئیات فروش لومینانس متر ها با ارزان ترین قیمت در شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز می توانید از طریق شماره تماس 051-31774 با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
لومینانس متر تس مدل TES 137

لومینانس متر تس مدل TES 137

تماس بگیرید
021-33940961-2
 

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی