نور سنج، لوکس متر

نور سنج چیست؟ لوکس متر چیست؟ لوکس چیست؟ اجزا تشکیل دهده لوکس متر، خرید لوکس متر، قیمت لوکس متر، لوکس متر چگونه کار می کند. این ها همه سوال هایی است که ما در این متن به آن پاسخ می دهیم. بازرگانی بین المللی بهروز وارد کننده انواع لوکس متر ها در ایران با بهترین قیمت می باشد. برای خرید نور سنج و اطلاعات بیشتر درباره قیمت نورسنج با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

لوکس متر چیست؟ 

نورسنج و یا لوکس متر وسیله اندازه گیری « شدت روشنایی» با واحد lux می باشد. دستگاه نورسنج، «شدت نور» بر سطح سنسور را حس نموده و با توجه به ضرایب تبدیل اختصاص داده شده به دستگاه دیجیتالی شدت نور و روشنایی محلی که سنسور در آن واقع است را نشان می دهد. در استانداردهای مهندسی برای هر مکانی با توجه به کاربری لوکس سنج و لوکس مترها میزانی از شدت نور و روشنایی در نظر گرفته شده است. که جداول آنها به تفکیک، کاربری های متفاوت، حداقل و حداکثر و شدت نور و روشنایی مورد نیاز و حتی شدت روشنایی پیشنهادی را معین کرده است. بر اساس آنها میتوان شدت نور یک محیط را بصورت استاندارد با نرم افزارهای کامپیوتری dialux یا calclux و یا بصورت دستی محاسبه و طراحی کرد.

اجزا تشکیل دهنده لوکس متر 

نورسنج (light meter) از سه جزء اساسی تشکیل شده است که عبارتست از دریافت کننده، پردازشگر و نمایشگر

تاثیر نور بر سلامت 

روشنایی ایجاد شده به وسیله شار نوری یک لومن بر روی سطحی برابر با یک متر مربع را لوکس گویند. میزان روشنایی محیط یکی از پارامترهای مهم درسلامت کار می باشد. درعلم بهداشت حرفه ای کنترل روشنایی و مقدار مناسب شار نور با توجه به نوع کاربری فضا توسط حسگرهای سیلیکونی نورسنج اندازه گیری می شود. پس از مقایسه با لوکس تعریف شده برای فضای مورد نظر، موجب محیطی مناسب در جهت بهینه کردن روشنایی وایجاد شرایط محیطی مناسب برای افراد حاضر در آن مکان می شود.

برند های معروف لوکس متر 

از برند های معروف دستگاه اندازه گیری شدت نور می توان به لوکس متر یونیتی، لوکس متر مستک، دستگاه نور سنج مارمونیکس، لوکسمتر تستو اشاره کرد. در ادامه صفحه می توانید انواع لوکس متر ها با قیمت لوکس متر را مشاهده فرمایید. همچنین برای اطلاعات بیشتر درباره محصولات با کارشناسان ما در شرکت بهروز تماس حاصل فرمایید.  

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018