پلاریمتر ، قطبش سنج

قطبش سنج یا پلاریمتر چرخش نور قطبی شده را هنگام عبور از مایع فعال نوری را مورد اندازه‌ گیری قرار می دهد. در انگلیسی واژه (پلار Polar) به معنی قطب می باشد و (پلاریمتر Polarimeter) به معنای قطب سنج می باشد. برخی از مواد شیمیایی از نظر نوری فعال هستند و نور پلاریزه (یک جهته) با عبور از این مواد یا به چپ (در خلاف جهت عقربه‌های ساعت) یا راست (در جهت عقربه‌های ساعت) می‌چرخد.
میزان چرخش نور به عنوان زاویه چرخش شناخته می شود. جهت (در جهت عقربه‌های ساعت یا خلاف جهت عقربه‌های ساعت) و بزرگی چرخش اطلاعاتی را در مورد ویژگی‌های کایرال نمونه مانند غلظت نسبی انانتیومرهای موجود در نمونه نشان می‌دهد. برند مزولب MESU LAB یکی از برترین برندهای جهانی در زمینه تولید انواع پلاریمتر و قطب سنج می باشد. به عنوان مثال می توان به مدل های گوناگون این برند در قالب ذیل اشاره نمود: ME-SGWzz-1/2، ME-SGWzz-3 و ...
شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز انواع پلاریمتر را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد. با توجه به الطاف روز افزون خدای متعالی شرکت بهروز btmco.ir توانسته با سال ها سابقه و تلاش در زمینه تامین دستگاه های پلاریمتر در صدر لیست شرکت های تامین کننده پلاریمتر قرار بگیرد. و انواع پلاریمترها را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
قطبش سنج مزولب ME-SGWzz-1/2

قطبش سنج مزولب ME-SGWzz-1/2

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 
قطبش سنج مزولب مدل ME-SGWzz-3

قطبش سنج مزولب مدل ME-SGWzz-3

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 
پلاریمتر مزولب ME-WXG-4/WXG-5

پلاریمتر مزولب ME-WXG-4/WXG-5

تماس بگیرید
021-33940961-2
ارسال کالا اولین روز کاری فروردین 
 

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی