عیب یاب کابل و مسیر یاب کابل

کابل‌های برقی برای انتقال برق به اماکن مختلف از اهمیت بسیاری برخوردارند. این کابل‌ها به دلایل مختلفی ممکن است مورد صدمه قرار گیرند و عیب داشته باشند. برای تشخیص و رفع این عیوب، ابزارهایی به نام عیب یاب کابل یا دستگاه تشخیص قطعی کابل و مسیر یاب کابل به کمک می‌آیند. در این متن، ما به بررسی عیب یاب کابل و مسیر یاب کابل پرداخته و اطلاعات جامعی در این زمینه ارائه خواهیم داد. برای اطلاع از قیمت دستگاه عیب یاب کابل برق از فروشگاه بهروز دیدن نمایید.

عیب یاب کابل برق چیست؟

تعریف دستگاه تشخیص قطعی کابل
عیب یاب کابل یک دستگاه الکترونیکی است که برای تشخیص عیوب و مشکلات در کابل‌های برقی به کار می‌رود. این دستگاه با استفاده از فناوری‌های مدرن، قادر به شناسایی مکان دقیق عیب و مشکلات در کابل‌ها می‌باشد.

مسیر یاب کابل چیست؟

تعریف مسیر یاب کابل
مسیر یاب کابل نیز یک ابزار مهم در صنعت برق و الکتریکال است. این دستگاه برای تعیین مسیر دقیق کابل‌ها و اتصالات در سیستم‌های برقی به کار می‌رود. با استفاده از مسیر یاب کابل، می‌توانید کابل‌ها را به راحتی پیدا کرده و اتصالات را بررسی کنید.

ترکیب عیب یاب و مسیر یاب کابل

دستگاه‌های مدرن عیب یاب و مسیر یاب کابل به عنوان یک ترکیب قدرتمند عمل می‌کنند. این ترکیب به کاربران امکان می‌دهد تا عیوب را تشخیص دهند و همزمان مسیر کابل‌ها را پیدا کنند. این ترکیب عملیات عیب یابی و نگهداری در سیستم‌های برقی را بسیار آسان‌تر می‌کند.

مراحل عیب یابی کابل

عیب یابی کابل یک فرآیند چند مرحله‌ای است که به دقت و دانش فنی نیاز دارد. ابتدا با استفاده از دستگاه عیب یاب کابل عیب را تشخیص می‌دهیم. سپس با استفاده از مسیر یاب کابل مسیر کابل‌ها را پیدا می‌کنیم. در نهایت، با استفاده از ابزارهای مناسب عیب را برطرف می‌کنیم.

علت اصلی بوجود آمدن عیب در کابل‌های زیرزمینی

عوامل خارجی و عیب یابی کابل برق زیر زمینی
علت اصلی بوجود آمدن عیب در کابل‌های زیرزمینی معمولاً عوامل خارجی است. این عوامل می‌توانند صدمه‌هایی باشند که در موقع کابل کشی از طرف کارگران بی‌احتیاط و یا ابزارهای سنگین خاکبرداری پیش می‌آید. این صدمه‌ها پس از مدتی می‌توانند سبب نفوذ رطوبت در محل صدمه دیده شده و در عایق نفوذ پیدا کرده و عیب نمایان می‌گردند. برای اطلاع از قیمت دستگاه عیب یاب کابل زمینی و خرید دستگاه عیب یاب کابل زیرزمینی با کارشناسان ما در شرکت بهروز تماس حاصل فرمایید.

فروش دستگاه‌های عیب یاب کابل و مسیر یاب کابل

در بازار، دستگاه‌های عیب یاب کابل و مسیر یاب کابل از برندهای مختلفی مانند عیب یاب کابل سم، عیب یاب کابل میگر، عیب یاب کابل فلوک نتورک، عیب یاب کابل مولتی متریکس، عیب یاب کابل کپ، مسیر یاب کابل میگر و غیره در دسترس هستند. در فروشگاه ابزار دقیق و تجهیزات الکترونیک بهروز می‌توانید انواع مختلف این دستگاه‌ها را بیابید. برای اطلاع از قیمت دستگاه عیب یاب کابل زمینی یا قیمت دستگاه عیب یاب کابل برق و خرید قطعی یاب برق، دستگاه عیب یاب برق ساختمان از سایت بهروز دیدن نمایید.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی