میگر ، تستر عایق کابل 10kv کیلو ولت 

میگر 10 کیلو ولت و یا هات پات و یا تستر عایق  در موارد خاصی استفاده می شود. بطور مثال بعضی مواقع مدت زمان اعمال میدان هرچه بیشتر می شود، دو قطبی ها بیشتر مقاومت می کنند. روغن عایق و کاغذهای عایقی در ترانسفورماتور وقتی به هم آغشته می شوند، عایق بسیار قوی بوجود می آورند.
در ساخت ترانسفورماتور از سیم پیچ و هسته استفاده می کنند، که قسمت اصلی ترانسفورماتور بوده و این بخش از ترانسفورماتور که اکتیو پارت نامیده می شود. تحت ولتاژ فشار قوی قرار می گیرد، به منظور عایق کاری و ایجاد فاصله بین سیم پیچ ها، سیم پیچ و هسته و مجموعه اکتیو پارت با بدنه ترانس از عایق های کاغذی و روغن عایق استفاده می شود.
بنابراین به منظور اطمینان از وضعیت عایقی، مبادرت به انجام آزمایش میگر تست می نمایند اصولاًَ این آزمایش به منظور سنجش میزان عایقی یا تست عایقی  بر جسم مگا اهم بین بوئین های LV-HV و بوئین LV+HV به بدنه و سیم پیچ ها به هسته که بر اساس فرم های خاص تکمیل می گردد. به منظور اطمینان از مقادیر اندازه گیری شده معمولاً زمان را در انجام تست دخالت می دهند، چنانچه قبلاً اشاره گردید هر چه مدت زمان اعمال میدان الکتریکی بیشتر باشد دو قطبی ها این فرصت را بدست می آورند تا وضعیت خود را نشان دهند.
بنابراین براساس استاندارد  توسط میگر یا دستگاه تستر عایق  به مدت ۱۵ ثانیه میدان اعمال  گردیده و نتیجه آزمایش تست میگر یادداشت می گردد. و پس از گذشت یک دقیقه مجدداٌ نتیجه آزمایش یادداشت می گردد. از تقسیم مقدار قرائت شده در مدت یک دقیقه به مقدار قرائت شده در مدت زمان ۱۵ ثانیه ضریب ایندکس PI را بدست می آورند. در این حالت این عدد باید بزرگتر یا مساوی عدد ۴ باشد البته این آزمایش به صورت یک دقیقه و ده دقیقه نیز انجام می شود در این حالت مقدار PI که از تقسم نتیجه میگر زدن ده دقیقه به یک دقیقه بدست می آید.
که برند مارمونیکس یکی از بهترین میگرها سطح جهان را با استاندارد های روز دنیا تولید کرده و توسط شرکت تجهیزات اندازه گیری بهروز تنها نماینده رسمی این برند در ایران به همراه 2 سال ضمانت نامه کتبی ارائه نموده است.

مشخصات میگر تستر عایق کابل 10 کیلوولت (kV):

  • ولتاژ بالا: این تستر قابلیت تولید و اعمال ولتاژ تا 10 کیلوولت را دارد، که برای تست کابل‌ها و تجهیزات با ولتاژ بالا بسیار مهم است.
  • دقت بالا: میگر تستر عایق کابل دارای دقت بالایی در اندازه‌گیری مقاومت عایقی است، که تشخیص مشکلات و آسیب‌های پنهان در کابل‌ها را تسهیل می‌کند.
  • مانیتورینگ پایداری: این تجهیزات می‌توانند پایداری عایق کابل‌ها را در طول زمان مانیتور کنند و از تغییرات آن هشدار دهند.

کاربرد های تستر عایق کابل 10 کیلوولت (kV)

  •  صنعت برق و انرژی: این تستر در صنعت برق و انرژی به عنوان یک ابزار اساسی برای تست و نگهداری کابل‌ها، ترانسفورماتورها و تجهیزات الکتریکی با ولتاژ بالا استفاده می‌شود.
  • ساخت و تولید کابل: در صنایع تولید کابل و سیم‌های برقی، میگر تستر عایق کابل برای کنترل کیفیت و تست محصولات استفاده می‌شود.
  • تعمیر و نگهداری: تعمیرکاران و تکنسین‌های الکتریکی از این تستر برای تشخیص و رفع مشکلات عایقی در سیستم‌های برقی استفاده می‌کنند.
  • صنایع پتروشیمی و نفت: در صنایع پتروشیمی و نفت، میگر تستر عایق کابل برای تست تجهیزات و کابل‌هایی که در محیط‌های خطرناک به کار می‌روند، بسیار حیاتی است.
  • تولید انرژی و نیروگاه‌ها: در نیروگاه‌ها و تولید انرژی، این تجهیزات برای تست ترانسفورماتورها و تجهیزات با ولتاژ بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
ميگر فلوک مدل FLUKE 1555

ميگر فلوک مدل FLUKE 1555

تماس بگیرید
021-33940961-2 
میگر  10 کیلو ولت ht-instruments HT7052

میگر 10 کیلو ولت ht-instruments HT7052

تماس بگیرید
021-33940961-2 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018