سیگنال ژنراتور

یکی از نیاز های اساسی در آزمایشگاه های مخابرات و الکترونیک می باشد. در بسیاری از مواقع نیاز است سیگنالی را به عنوان تست با مشخصه های دلخواه تولید و به مدار اعمال کرد تا به عنوان منبع ورودی ، نویز و یا هر عامل خارجی دیگری که فقط تحت کنترل کاربر باشد استفاده شود. سیگنال ژنراتور (signal generator) یک تولید کننده سیگنال یا شکل موج مانند سینوسی ، مربعی ، مثلثی و... با دامنه و فرکانس های مختلف می باشد. به عنوان نمونه ، توسط یک سیگنال ژنراتور می توان شکل موج سینوسی به دامنه 1Vpp با فرکانس 20KHz را تولید کرد ؛ سپس از این سیگنال به عنوان منبع تغذیه در مدارات الکترونیکی ، مخابراتی و ... استفاده کرد. برای عیب یابی و طراحی در مدار نیاز به سیگنال قابل کنترل داریم تا بتوانیم بهترین عمکرد از مدار را فراهم آوریم.
از جمله کاربردهای سیگنال ژنراتور می توان به استفاده در مراکز تحقیق و توسعه ، آزمایشگاه های آموزشی مانند آزمایشگاه الکترونیک در دانشگاه ها ، تعمیر تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی ، تست پاسخ دهی و تست تحریک ، بررسی خصوصیات پاسخ فرکانسی و تزریق سیگنال داخل یک مدار اشاره کرد. شرکت بهروز ارائه دهنده انواع سیگنال ژنراتور های دیجیتال و آنالوگ با کیفیت تضمینی و نازلترین قیمت می باشد.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
سیگنال ژنراتور ریگول مدل DG1032Z

سیگنال ژنراتور ریگول مدل DG1032Z

قیمت : ۲۲,۰۰۰,۰۰۰   تومان 24,000,000 تومان
 
  021-33940961-2 
 
RF سیگنال ژنراتور دیجیتال LODSTAR  SG-4162AD

RF سیگنال ژنراتور دیجیتال LODSTAR SG-4162AD

تماس بگیرید
 
  021-33940961-2 
 
RF سیگنال ژنراتور عقربه ای LODSTAR  SG-4160B

RF سیگنال ژنراتور عقربه ای LODSTAR SG-4160B

تماس بگیرید
 
  021-33940961-2 
 
RF سیگنال ژنراتور دیجیتال HAMEG HM-8134-3

RF سیگنال ژنراتور دیجیتال HAMEG HM-8134-3

تماس بگیرید
 
  021-33940961-2 
 
سیگنال ژنراتور LODSTAR  AG-2601A

سیگنال ژنراتور LODSTAR AG-2601A

تماس بگیرید
 
  021-33940961-2 
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.نمایندگی رسمی یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی