مولتی متر قلمی

مولتی متر قلمی یا فاز متر دوبل ضد آب و ضد ضربه با قابلیت تست ولتاژ AC و DC می تواند فاز و نول را تست و تشخیص دهد و موقعیت فازهای متصل به شبکه را در سیستم های سه فاز AC  نشان دهد. معمولا بر روی این دسته ازمولتی متر قلمی یک نمایشگر دیجیتال برای نمایش مقدار ولتاژ و تعدادی LED وجود دارد که میزان ولتاژ را به کمک آنها می توان تشخیص داد. قابلیت تست به صورت تک پرابه ، تست اتصال کوتاه و تعیین پلاریته از جمله مهم ترین قابلیت های این مولتی متر قلمی است. همچنین بر روی برخی از این دستگاه ها یک LED به عنوان چراغ قوه برای اندازه گیری دقیق در مکان های تاریک بسیار کار آمد است. همین حالا شماره تلفن 02133940961 را شماره گیری نمایید تا کارشناسان ما در شرکت بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز آخرین اطلاعات روز دنیا را درباره ی این محصول و سایر ابزارآلات اندازه گیری دقیق در اختیارتان بگذارند. مولتی متر قلمی یا مولتی متر مدادی نیز برای عیب یابی مدارهای مجتمع و اجزاء الکترونیکی بسیار مناسب و ایده ال می باشد. توانایی اندازه گیری ظرفیت خازن،‌ مقاومت و تست دیود نیز از قابلیت های این دستگاه می باشد. برای اطلاع از قیمت فازمتر دوبل، مولتی متر قلمی، تستر ولتاژ و کسب اطلاعات از آخرین تکنولوژی روز دنیا می توانید از فروشگاه اینترنتی شرکت بین المللی بهروز به عنوان شرکت پیشرو در تهیه و تامین تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق در ایران بازدید نمایید. اساس کار این مولتی مترهای قلمی و تسترهای دوبل با مولتی متر های ساده یکی است و زیاد تفاوتی ندارد فقط قابلیت حمل راحت و کوچک بودن و جیبی بودن این محصول دستگاه مولتی متر قلمی را نسبت به سایر خانواده مولتی مترها متمایز کرده است. روش استفاده از این محصوا و کاربری آن فوق العاده راحت و آسان است. 
 
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی