ترمومتر تماسی RTD

ترمومتر تماسی RTD به منظور اندازه گیری دما به صورت مستقیم استفاده می گردد. ترمومتر تماسی RTD ظاهری شبیه به مولتی متر دارد که دارای قابلیت اتصال به انواع ترموکوپل ها و RTD است. این ترمومتر ها متفاوت از مدل نصبی یا رومیزی می باشند و قابلیت حمل دارند و این امکان را به کاربر می دهند که در شرایط آزمایشگاهی یا در هر شرایطی که نیاز به اندازه گیری دما وجود دارد، به راحتی با اتصال پراب دستگاه به سطح جسمی که دمای آن مورد نظر است، با دقت مناسب  دما را اندازه گیری کند. در مدل های پیشرفته امکان ثبت ماکزیمم و مینممم وجود دارد و مدل هایی که به صورت دیتا لاگر عرضه می شوند قابلیت ذخیره تعداد قابل توجهی از مقادیر اندازه گیری را دارند. ترمومتر های تماسی RTD در واقع از یک سنسور ترموکوپل برای اندازه گیری دما استفاده می کنند و با دریافت سیگنال خروجی ترموکوپل و پردازش اطلاعات آن قادر به نمایش میزان دمای محیطی که در آن قرار دارند، می باشند.
ارائه انواع ترمومتر تماسی RTD، ترمومتر ترموکوپل دار، ترمومتر نفوذی، ترمومتر مقاومتی و ترمومتر غذا از طریق فروشگاه آنلاین بهروز صورت می پذیرد. برای اطلاع از نحوه خرید و فروش آنلاین ، مشخصات فنی و قیمت هریک از دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018 
MySupپشتیبانی