ترمومتر تماسی RTD

ترمومتر تماسی RTD به منظور اندازه گیری دما به صورت مستقیم استفاده می گردد. ترمومتر تماسی RTD ظاهری شبیه به مولتی متر دارد که دارای قابلیت اتصال به انواع ترموکوپل ها و RTD است. این ترمومتر ها متفاوت از مدل نصبی یا رومیزی می باشند و قابلیت حمل دارند و این امکان را به کاربر می دهند که در شرایط آزمایشگاهی یا در هر شرایطی که نیاز به اندازه گیری دما وجود دارد، به راحتی با اتصال پراب دستگاه به سطح جسمی که دمای آن مورد نظر است، با دقت مناسب  دما را اندازه گیری کند. در مدل های پیشرفته امکان ثبت ماکزیمم و مینممم وجود دارد و مدل هایی که به صورت دیتا لاگر عرضه می شوند قابلیت ذخیره تعداد قابل توجهی از مقادیر اندازه گیری را دارند. ترمومتر های تماسی RTD در واقع از یک سنسور ترموکوپل برای اندازه گیری دما استفاده می کنند و با دریافت سیگنال خروجی ترموکوپل و پردازش اطلاعات آن قادر به نمایش میزان دمای محیطی که در آن قرار دارند، می باشند.
ارائه انواع ترمومتر تماسی RTD، ترمومتر ترموکوپل دار، ترمومتر نفوذی، ترمومتر مقاومتی و ترمومتر غذا از طریق فروشگاه آنلاین بهروز صورت می پذیرد. برای اطلاع از نحوه خرید و فروش آنلاین ، مشخصات فنی و قیمت هریک از دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی